Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Przymierzam się właśnie do złożenia komputera stacjonarnego. Jestem w tych sprawach zielony, znalazłem zestaw komputerowy za ok. 2600 złotych. Komputer będzie przeznaczony przede wszystkim do gier komputerowych oraz programów graficznych. Czy moglibyście ocenić ten zestaw, a jeśli to możliwe przedstawić jakiś inny wariant za podobną cenę? Dziękuję i pozdrawiam.

  • Zastosowanie komputera: gry, czasami grafika wektorowa/rastrowa,
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2600 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? Listopad/Grudzień
  • Których części potrzebujesz?: Zestaw komputerowy - bez monitora,
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? - Nie
  • Specjalne wymagania: -brak-
  • Własna propozycja zestawu: https://www.morele.net/inventory/info/PIP0ko/
Edytowane przez kocioIek
Link to post
Share on other sites

Hej, dzięki za odpowiedź.

Gry w które zamierzam grać - Battlefield 1, Grand Theft Auto V, platformówki i tak dalej. Programy z których korzystam - Adobe Photoshop, Corel Draw. Co do monitora to nie mam pojęcia, gdy będę już miał budę to zastanowię się nad wyborem. Ogólnie zestaw ma być bez monitora.

Edytowane przez kocioIek
Link to post
Share on other sites

1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x Palit GeForce GTX1060 DualFan 3GB DDR5 192bit (1708/8000)1 x SilentiumPC Regnum RG1 (Pure Black)1 x MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x OCZ CoreXStream 500W 120mm1 x GoodRam 8GB 2133MHz CL151 x Intel Core i5-6400 /2.7GHz, 6MB, LGA1151, BOX/

2650zł +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Zyskujesz tutaj szybszy dysk twardy z większym buforem cache, RAM w jednej kości pod przyszłą rozbudowę, GPU GTX 1060 z 3GB pamięci w w/w tytułach poświęcając te 1GB pamięci vram masz mimo wszystko większą wydajność  http://www.eurogamer.pl/articles/2016-08-27-nvidia-geforce-gtx-1060-3-gb-kontra-6-gb-test

Ponadto obudowa z piwnicą na PSU, do tego zasilacz z dużym zapasem mocy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...