Skocz do zawartości

Blue screen "THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER"


Recommended Posts

Witam, mam problem z laptopem Samsung NP350E5C-S04PL. Mianowicie problemem jest wyżej wymieniony błąd podczas np. próby instalacji sterowników do karty graficznej AMD HD graphics 7600m. Dodam również że po usunięciu sterowników tej karty graficznej w menedżerze urządzeń, gra mirror edge uruchomiła się na grafice zintegrowanej intel HD 4000, podczas gdy bez usunięcia sterowników od karty AMD gra zatrzymywała się na czarnym ekranie i nic nie pomagało oprócz restartu laptopa.

Specyfikacja laptopa:

System: Windows 8.1 64Bit

procesor: Intel core i3 3110M

RAM: 6GB

karty graficzne: Intel hd graphics 4000 oraz AMD graphics 7600m

to tyle ponieważ nie znam modelu płyty głównej.

Link to post
Share on other sites

To może sugerować mechaniczne uszkodzenie karty graficznej. Miałem ten sam błąd w R9 290 stacjonarnym gdy w procesorze karty padł kontroler pamięci Vram, tyle że u mnie karta zawieszała cały komputer a gdy odpalałem z wpiętą kartą ze zintegrowanej i na zintegrowanej chciałem zainstalować sterownik do radeona to właśnie miałem blue screena z tym błędem.
Jeśli u ciebie się w ogóle odpala na Radeonie ze sterownikami to możliwe że sam układ graficzny nie jest uszkodzony, ale się trochę odkleił od płyty głównej i nie jest fizycznie połączony z z którąś z kości Vram.

Także możliwe że będziesz musiał udać się do serwisu i zrobić Reballing karty graficznej ( w zależności od serwisu cena od 150zł) lub jeśli Reballing nie pomoże to nawet w grę może wchodzić wymiana karty graficznej (może kosztować 300-450zł ale lepiej zapytać dokładnie w serwisie).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...