Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zalany LG G3

lg g3 zalany telefon problem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kaca76

Kaca76
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 25 październik 2016 - 18:31

Witam, dziś rano wpadł mi telefon do wody. Szybko wyjąłem baterię wytarłem i zostawiłem do wyschnięcia. Po powrocie ze szkoły sprawiłem czy działa, na początku włączał się ale od razu się blokował(ekran był cały czarny ale dało się odebrać połączenie przyciskiem blokady) i nie dało się nic zrobić. Raz telefon włącza się normalnie ale pokazuję, że są podpięte słuchawki(zapewne jack jeszcze dobrze nie wysechł ponieważ czasem po włożeniu słuchawek telefon ich nie widzi i pracuje na głośniku) i co ekran zaczyna migotać,a raz włącza się i od razu czarny ekran. Ile może kosztować naprawa i czy uznali by to na gwarancji?

Użytkownik Kaca76 edytował ten post 25 październik 2016 - 18:45

• 0

#2 Dzeju

Dzeju
  • Bywalec

• 84 postów

Napisano 25 październik 2016 - 18:56

Na gwarancję nie licz, miałem podobna sytuację i po wysłaniu telefonu do serwisu został on odesłany z anulowana gwarancja. Udałem się do pierwszego lepszego komisu tel. I dokonałem usunięcia usterki. Kosztowało mnie to 50 zł. Ile będzie to u ciebie kosztowało? Nikt Ci nie odpowie na to pytanie nie wiedząc co zostało uszkodzone. Wydziabane przy pomocy S7 edge
  • 2

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lg, g3, zalany, telefon, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych