Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon do VR do 1000zł

vr smartfon do vr telefon do vr vr za 1000zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 NizarN

NizarN
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 24 październik 2016 - 22:46

Siemanko,

Szukam telefonu do VR, głównie gier i filmów. Chciałbym żeby nie przekraczał cenowo 1000 zł, będę go również używał codziennie jako mój główny telefon. Powinien mieć LTE na polskim pasmie, aparat, który daję rade (nic wybitnego, nie musi nawet być szczególnie dobry) oraz podzespoły, które dadzą sobie radę w VR. Oczywiście tylko android, mile widziana mocna bateria. Do tej pory jestem w kwestii smartfonów do VR kompletnie zielony, więc z chęcią posłucham każdej rady  :>

• 0

#2 Qdyn ek

Qdyn ek
  • Entuzjasta

• 616 postów
  • Miejscowość:Nowy Sacz

Napisano 25 październik 2016 - 08:49

Alcatel Idol 4 jest za około 1150, gdybyś znalazł go z przedłużenia umowy masz fajny sprzęt

link poglądowy do prezentacji https://www.youtube....h?v=GjYK59r71i8

• 1

#3 Bartek5035

Bartek5035
  • Fonmaster

• 1750 postów
  • GG:6509257

Napisano 25 październik 2016 - 10:22

ciężko... do VR najlepsze jest qHD.. a do 1000zł może znajdziesz LG G4 a jak nie to w ostateczności LG G3.. ale on troche może nie dawać rady przy VR - przy czym oba mają bardzo dobre aparaty foto i na co dzień działają płynnie :)
A jeśli FullHD Cie zadowoli przy VR to Idol 4 z propozycji wyżej będzie ok ;)

• 1

Siemens C25 > Sagem My400x > Samsung E250 > Sony Ericsson c702 > Nokia 5530 XM >
BlackBerry 8800 > Nokia 6300 > Nokia 5310 XM > HTC  Magic > HTC Wildfire S >
HTC HD2 > Nokia Asha 200 > Nokia 112 > Samsung Galaxy Chat >
LG L9 > Microsoft Lumia 640 > LG G3 > Samsung Galaxy S6 >
LG G6 > Xiaomi Mi 9 SE <

#4 NizarN

NizarN
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 25 październik 2016 - 16:57

Hmm na razie wydaje mi się, że idol 4 jest dobrą opcją nad którą powinienem pomyśleć podobnie jak lg g4.

A co myślicie o tańszych propozycjach z mark typowo azjatyckich?

I jakie gogle polecacie do G4? Bo co do idola to ma gogle w zestawie (lol)... co wgl o nich myślicie? :P

*jakie polecacie do G3 to jego miałem na myśli

• 0

#5 Muszkieter_OS

Muszkieter_OS
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 28 październik 2016 - 03:06

Zgadzam się, sam mam od niedawna Idola i bardzo go sobie cenę. Jak za taką kasę - super telefon i VR masz w standardzie, w dodatku nie cardboard, tylko całkiem fajne, plastikowe gogle.

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: vr, smartfon do vr, telefon do vr, vr za 1000zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych