Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki do telefonu heavy metal <300

metal słuchawki dokanałowe slayer nauszne marshall

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Rastabas

Rastabas
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 22 październik 2016 - 22:07

Witam

Ponieważ moje dotychczas używane ProAlphy uległy uszkodzeniu postanowiłem rozejrzeć się za nowymi słuchawkami, a ponieważ na rynku są tysiące słuchawek, po dwóch dniach poszukiwań postanowiłem spytać się kogoś o poradę. Więc to są podpowiedzi:

Budżet: do 300 PLN

Wymagania: z dobrą izolacją od otoczenia, najlepiej dokanałowe, mogą być nauszne byle nie były zbyt duże (przy komputerze używałem philips SHP2500 i były trochę za duże do użytku na zewnątrz)

Charakterystyka: wg. http://www.metal-fi....hone-breakdown/ najlepsze są z dobrymi basami i średnicą

Przeznaczenie: słuchawki do telefonu Xiaomi Redmi Note 3, jak w temacie słucham głównie symfonic/death/pagan/black/doom/viking/vegetarian/epic/power metalu.

Moją uwagę przykuły słuchawki mashalla (node i Major II), M1/M3, Xiaomi Piston V3 NuForce NE-600X

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: metal, słuchawki, dokanałowe, slayer, nauszne, marshall

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych