Skocz do zawartości

Komputer do 2000 zl


Recommended Posts

Witam planuje złożyć skrzynkę podzespoły które wybrałem to :

 

Płyta główna- MSI B150A GAMINC PRO

Procesor- INTEL CORE I3 6100

Grafika - GIGABYTE RADEON RX 460 4GB WINDDORCE OC

Ramy- HYPERX SAVAGE BLACK XMP 4GB DDR 4

Cooler - SilentiumPc spartan 3pro he1024

obudowa- Logiczne B26

Zasilacz - Whitenergy 500w

Udało mi się zamknąć w ok. 2150 zl

Czy to miało by ręce i nogi ?

Co można zmienić ? Obudowę i zasilacz to nie wiedziałem dokładnie który .

Link to post
Share on other sites

Monitor bez szału , lecz planuję wykorzystywać tv 40cali fullhd , dyski posiadam jeden na sata drugi na Ata.

Próbuje się zmienić ok 2000 ,więc taka obudowa, a zasilacz kompletnie nie wiem jaki.

Monitor bez szału , lecz planuję wykorzystywać tv 40cali fullhd , dyski posiadam jeden na sata drugi na Ata.

Próbuje się zmienić ok 2000 ,więc taka obudowa, a zasilacz kompletnie nie wiem jaki.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak pisałem wcześniej Jeden dysk na SATA , drugi na ATA

HDD na SATA ? 

 

1 x  MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  SilentiumPC Regnum RG1 (Pure Black) 1 x  Corsair VS 450W 120mm 1 x  Intel Core i3-6100 /3.7GHz, 3MB, LGA 1151, BOX/ 1 x  Gainward GeForce GTX1060 3GB DDR5 192bit (1708/8000) 1 x  GoodRam 8GB 2133MHz CL15

 

2185 zł +  Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Masz mocną i3'ke, która czasami ładnie depcze po piętach dla nisko taktowanych i5'tek. Z GPU wskakujesz na GTX 1060 w wersji 3GB. Tutaj innej opcji nie widzę. Na start 8 GB DDR4 + kolejna kostka za jakiś czas do Duala. 

Link to post
Share on other sites

Z tego zestawu co złożyłem kierowałem sie aby płyta główna miała większy wachlarz możliwości na przyszłość  , ramy mogę zawszę zmienić , procesor z różnych opinii wynika ze jest bardzo wydajny, a z grafika to patrzyłem na wydajność i funduszy które mnie ograniczają .


https://tpucdn.com/reviews/MSI/GTX_1060_Gaming_X_3_GB/images/perfrel_1920_1080.png

 

Twoje mobo jest dobre, przepłacone do takiego zestawu. Lepiej uciąć na mobasie i dołożyć właśnie do GPU 

Uciać to znaczy ze uciać na cenie ? bo cena jego to jest dużo więszka niż rx 460 

Link to post
Share on other sites

Po analizie chyba udało mi sie złożyć zestaw lecz trochę więcej mi wyszło niż 2000. Co o tym myślisz ? 

MSI B150A GAMING PRO

Intel Core i3-6100

SilentiumPC Spartan 3 Pro HE1024

EVGA GeForce ® GTX 1060 3GB GAMING ACX 2.0 SF GDDR5

GOODRAM 8GB [1x8GB 2133MHz DDR4 CL15 DIMM]

Corsair VS 450W CP-9020096-EU

 SilentiumPc Gladius M2z Pure Black

Cena 2550zł

Nie wiem tylko czy dobry zasilacz do tego. Zestaw dobierałem na komputroniku i tam tylko w magazynie nie mieli obudowy .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...