Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 3 Pro/Note


Recommended Posts

brak LTE 800 odczujesz jak mieszkasz na zadupiu, w mieście i aglomeracjach jak Śląsk, to bez znaczenia. Jak obstajesz przy Xiaomi to zobacz te testy ich telefonów, https://www.youtube.com/playlist?list=PLNZ4O4pNfiy3l1udvsl0uwP8UeGrzVtwm&disable_polymer=true porównaj zdjęcie, baterię i to na czym ci zależy.  Nie myślałeś o LeEco ?

Link to post
Share on other sites

O tak będziesz się mógł chwalić wszystkim że masz najwięcej punktów w antutu! ;)

 

brak LTE 800 odczujesz jak mieszkasz na zadupiu, w mieście i aglomeracjach jak Śląsk, to bez znaczenia. Jak obstajesz przy Xiaomi to zobacz te testy ich telefonów, https://www.youtube.com/playlist?list=PLNZ4O4pNfiy3l1udvsl0uwP8UeGrzVtwm&disable_polymer=true porównaj zdjęcie, baterię i to na czym ci zależy.  Nie myślałeś o LeEco ?

Hmm a gdzie kupić takowe? Xkom odpada bo niema wersji 3gb, chodzi mi o jakiegoś zagranicznego dostawce i fajnie by było jakby gwarancja była w Polsce ale w sumie nie jest to konieczne.

Edytowane przez toddlockwood
Link to post
Share on other sites

[...]  Nie myślałeś o LeEco ?

 

Nie ma to jak polecać sprzęt dla "testerów". Wystarczy przejrzeć wątki na telchina.pl dotyczące LeTV/LeEco. Bez żonglowania custom romami się nie obejdzie. A z tego co piszą to w każdym customie znajdzie się coś, co jest do bani - np.nie przechodzenie w deep sleep i spadki po 30% baterii w nocy, brak tap to wake, problemy z gps itp. itd.

 

Co do LTE w Redmi: mam Note 3 Pro bez LTE 800. W Wawie i okolicach jest normalne LTE czyli zależne od obciążenia sieci prędkość netu jest nie mniejsza nić ~20 Mbit/s (sieć Play)

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak polecać sprzęt dla "testerów". Wystarczy przejrzeć wątki na telchina.pl dotyczące LeTV/LeEco. Bez żonglowania custom romami się nie obejdzie. A z tego co piszą to w każdym customie znajdzie się coś, co jest do bani - np.nie przechodzenie w deep sleep i spadki po 30% baterii w nocy, brak tap to wake, problemy z gps itp. itd.

 

Co do LTE w Redmi: mam Note 3 Pro bez LTE 800. W Wawie i okolicach jest normalne LTE czyli zależne od obciążenia sieci prędkość netu jest nie mniejsza nić ~20 Mbit/s (sieć Play)

A gdzie kupowałeś?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-32gb-prime-lte-gratisy-i6570465367.html

Ja bym chyba brał stąd.

Co myślisz?

Link to post
Share on other sites

Kupowałem na aliexpress od polecanego sprzedawcy. Pogodziłem się z rocznym serwisem w Chinach i pokrywaniem kosztów ew. wysyłki, ale w zamian łączna kwota za wysłkę kurierem, doliczony VAT i towar wynosiła ~570zł za wersję 2GB/16GB. Oczywiście Global ROM z działającymi update'ami i pełnym językiem polskim.

 

Ta opcja co podałeś jest mocno średnia. Zwykły pośrednik z gwarancją w Chinach. Jak chcesz 24 miesięczna gwarancję realizowaną w Polsce to kup z polskiej dystrybucji. A jak nie to kup w Chinach - tylko poczekaj min. do 12-13 listopada. 11.11 mają "promocje" na aliexpress, więc teraz ceny są sztucznie zawyżane.

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...