Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Ogłoszenia parafialne strefy gracza :P


Recommended Posts

Hejka wszystkim ;)

 

Postanowiłem założyć tego typu temat, który będzie swego rodzaju tablicą informacyjną o tym co dzieje się w strefie gracza. Będę tutaj zamieszczał informacje o pracach moderacyjnych, które zakończyły się bądź aktualnie trwają w danych działach a także o nowych pomysłach które zamierzam wdrożyć w życie. :P 

 

 To lecimy ;)

 

  • (21.10.2016r.) Przez ostatnie dni porządkowałem dział z tematami ogólnymi w strefie gracza, który krótko mówiąc był jednym wielkim śmietnikiem. Znajdowały się tam tematy niemalże ze wszystkich zagadnień i dziedzin życia. W efekcie czego poleciało przeszło 8 stron tematów, część znalazła swoje miejsce w odpowiednich działach, część została połączona a te kompletnie bezwartościowe poleciały do kosza. Poprawiłem również tytuły aby wszystko było schludne i jednolite. Dlatego mam ogromną prośbę, żeby w przyszłości uniknąć tego typu sytuacji proszę aby w tym dziale znajdowały się tylko tematy dotyczące ogólnych zagadnień, od problemów i innych rzeczy są odpowiednie do tego działy :)

  • (26.10.2016r.) Porządków ciąg dalszy :P W dziale dotyczącym problemów z grami wszystkie tematy starsze niż z aktualnego roku zostały zamknięte bo doszedłem do wniosku, że skoro przez rok nie znalazły rozwiązania to teraz tym bardziej. Poza tym "puste" tematy w których nie ma żadnej odpowiedzi zostały usunięte, łącznie poleciało jakieś 14 stron tematów. :evil:
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • (04.11.2016r.) Wprowadzenie ankiety do tematów ogólnych w której osoby posiadające daną grę będą mogły wyrazić swoją opinię o niej i tym samym zachęcić do zakupu bądź odradzić go osobom niezdecydowanym. Ankieta ma następującą formę :

 

Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

  • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
  • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy 
  • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
  • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu 
  • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

  • (05.01.2017r.) Przyszedł nowy rok więc pora na małe porządki  :menda: W działach (Problemy z gramiGry na PC) tematy/problemy które nie znalazły rozwiązania w zeszłym roku lub też nie były odwiedzane przez dłuższy czas zostały zamknięte, żeby zrobić miejsce na nowe.

Jeśli są jakieś zastrzeżenia, lub chcecie aby jakiś temat na nowo otworzyć pisać na pw ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

  • (23.02.2017r.) Jak zapewne zauważyliście, dział z tematami ogólnymi przeszedł małe zmiany (mam nadzieję, że w dobrą stronę). Powstało subforum w którym wprowadzony został podział na poszczególne platformy gamingowe, dzięki czemu powinno być to bardziej przejrzyste. Poszczególne kategorie to:

 

- PC
Gry na wyłączność dla starego, poczciwego peceta
 
- XBOX
Gry na wyłączność dla konsoli Microsoftu
 
- PlayStation
Gry na wyłączność dla konsoli Sony
 
- Multiplatformy
Gry na wiodące platformy
 
- Inne
Pozostała reszta, mniej lub bardziej znana/popularna

 

 
 
Zmienił się również "TAG" [TEMAT OGÓLNY], w zasadzie został on całkowicie wyrzucony bo niepotrzebnie wydłużał nazwę a zastąpił go nowy który określa platformę na jaką jest dana gra. 
 
Poszczególne tematy zostały już przerzucone do konkretnych subfor. Także najgorsza część już za nami :P  
 
Na końcu chciałbym podziękować jacekgothic za pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego, w przeciwnym wypadku nie wiem czy w ogóle by to powstało ;)   

Przy grach na wyłącznie dwie platformy zostało zrobione przekierowanie także nikt nie powinien się zgubić ;)
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

  • (25.07.2017r.) Zmianie uległa nazwa tematu: "Promocje na Steamie, Origin i GOG". Na jej miejsce weszło: " Łap okazję - granie w dobrej cenie". Zmieniła się również lokalizacja tematu, z działu "Gry na PC" powędrował on do "Ogólnego". To wszystko ma na celu sprawić by temat był bardziej uniwersalny i dotyczył zarówno pecetów jak i konsol, pudełek oraz cyfrówek. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

  • (13.11.2017r.) Kosmetyczne zmiany odnośnie nazewnictwa w tematach ogólnych. Wyrzuciłem dopisek "EX" z tagu gdyż niepotrzebnie wydłużał on nazwę a tak naprawdę nic nie wnosił. Od dzisiaj będzie to tylko sama nazwa platformy na jaką dana pozycja jest skierowana.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

  • (01.01.2018r.) Stary rok za nami więc to dobra okazja na zrobienie małych porządków w strefie gracza ;) Tematy w których nie było żadnych aktywności od miesiąca i więcej zostały zamknięte żeby niepotrzebnie nie śmiecić. Jeśli będzie potrzeba któryś temat na nowo otworzyć to pisać na pw. Z działu gry na PC przeniosłem dwa tematy do działu ogólnego, mowa o "Darmowe klucze do gier - podziel się" oraz  "Platformy gamingowe - uwagi, problemy i nie tylko..." 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

  • (11.04.2018r.) Wiosna weszła na dobre więc to dobry czas na małe porządki ;) W działach (Problemy z gramiGry na PC) tematy/problemy które nie znalazły rozwiązania przez kilka tygodni lub też nie były odwiedzane przez dłuższy czas zostały zamknięte, żeby zrobić miejsce na nowe. Tematy nie zgodne z ogólnym charakterem działu zostały przeniesione do stosownych miejsc.

  • Jeśli są jakieś zastrzeżenia, lub chcecie aby jakiś temat na nowo otworzyć to pisać na pw ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

  • (26.04.2018r.) Nastąpiło małe "przemeblowanie", przeniosłem temat Twoje screeny z gier z "Na luzie" do działu ogólnego z grami. Myślę, że tutaj bardziej pasuje niż tam ;) Jednocześnie mała prośba, jeśli wstawiacie jakieś screeny z gier czy to w temacie "Twoje screeny z gier" lub "W co obecnie grasz?"  to zamieszczajcie informacje z jakiej gry pochodzi dany screen. Ułatwi to życie innym użytkownikom oraz oszczędzi niepotrzebnych pytań ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

  • (13.06.2018r.) Zapewne zauważyliście, że część tematów z działu multiplatformowego zniknęła, stało się tak dlatego iż wyszedł pomysł aby gry które mają kilka części połączyć w jeden który będzie dotyczył całej serii. Tak też się stało. ;) Jeśli chodzi natomiast o ankiety to od teraz będzie ona wisiała w temacie do czasu pojawienia się kolejnej części z danej serii, w tytule ankiety będzie zawarta informacja której części ona dotyczy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

  • (01.01.2019r.) Nowy rok więc pora na małe porządki w strefie gracza ;) W działach (Problemy z grami, Gry na PC) tematy/problemy które nie znalazły rozwiązania przez kilka tygodni lub też nie były odwiedzane przez dłuższy czas zostały zamknięte, żeby zrobić miejsce na nowe. Tematy nie zgodne z ogólnym charakterem działu zostały przeniesione do stosownych miejsc.

Jeśli są jakieś zastrzeżenia, lub chcecie aby jakiś temat na nowo otworzyć to pisać na pw ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

  • (08.06.2019r.) Porządki.... W działach (Problemy z grami, Gry na PC) tematy/problemy które nie znalazły rozwiązania przez kilka tygodni lub też nie były odwiedzane przez dłuższy czas zostały zamknięte, żeby zrobić miejsce na nowe. Tematy nie zgodne z ogólnym charakterem działu zostały przeniesione do stosownych miejsc.

Jeśli są jakieś zastrzeżenia, lub chcecie aby jakiś temat na nowo otworzyć to pisać na pw ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

  • (16.06.2020r.) Trochę upłynęło od ostatniego sprzątania... :-> Ale też i cała strefa gracza była stosunkowo czysta więc nie wymagała sprzątania co mnie cieszy ;) Więc standardowo, w działach (Problemy z grami, Gry na PC) tematy/problemy które nie znalazły rozwiązania przez kilka tygodni lub też nie były odwiedzane przez dłuższy czas zostały zamknięte, żeby zrobić miejsce na nowe. Tematy nie zgodne z ogólnym charakterem działu zostały przeniesione do stosownych miejsc.

Jak niektórzy zapewne zauważyli stary temat "W co obecnie grasz?" niestety przepadał na dobre i na jego miejsce wszedł nowy który będzie kontynuacją poprzedniego.

Jeśli są jakieś zastrzeżenia, lub chcecie aby jakiś temat na nowo otworzyć to pisać na pw.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...
  • (21.01.2021r.) Pora na małe sprzątanie ale jak widzę jest w miarę porządek co mnie osobiście bardzo cieszy. Oby tak dalej ;) Więc standardowo, w działach  (Problemy z grami, Gry na PC) tematy/problemy które nie znalazły rozwiązania przez kilka tygodni lub też nie były odwiedzane przez dłuższy czas zostały zamknięte, żeby zrobić miejsce na nowe. Tematy nie zgodne z ogólnym charakterem działu zostały przeniesione do stosownych miejsc. Jeśli są jakieś zastrzeżenia, lub chcecie aby jakiś temat na nowo otworzyć to pisać na pw.
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
  • (01.02.2022r.) Przyszedł czas na małe porządki, ale nawet po rocznej przerwie nie było dużo roboty. Porządek utrzymany, co może tylko cieszyć ;) Więc lecimy, w działach  (Problemy z grami, Gry na PC) tematy/problemy które nie znalazły rozwiązania przez kilka tygodni lub też nie były odwiedzane przez dłuższy czas zostały zamknięte, żeby zrobić miejsce na nowe. Tematy nie zgodne z ogólnym charakterem działu zostały przeniesione do stosownych miejsc. Jeśli są jakieś zastrzeżenia, lub chcecie aby jakiś temat na nowo otworzyć to pisać na pw.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...