Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z mikorfonem LUMIA 535

lumia naprwa micro mikrofon lumia 535 microsoft

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 11211

11211
  • Bywalec

• 79 postów
  • Miejscowość:Trójmiasto

Napisano 19 październik 2016 - 20:36

Witam.

Mam mały problem. otóż 3 tyg temu pękł mi dotyk w ekranie w lumi 535 (nie ważne jak to się stało). po wymianie tego dotyku mikrofon przestał działać. Dzisiaj odebrałem lumie z serwisu i sprawdzałem przy gościu czy działa. By sprawdzić czy wszystko działa zadzwoniłem na numer komórkowy tego serwisu do tego faceta(stałem 5m od niego) no i dziwne mi się to wydało ale on strasznie słabo mnie słyszał- tłumaczył sie że to ich telefon jest juz poprostu słaby. Ale mówie mu okej dobra skoro tak no to dokończmy tylko formalności itp.

Dzisiaj wieczorem wykonałem jeden numer do koleżanki i okazało sie że  też mnie słabo było słychać i jeszcz jakieś szumy były. no zacząłem sprawdzać na różnych telefonach i okazało sie że nie do końca mi to naprawili albo cos jest wyciszone w mikorofonie.

I teraz moje pytanko.

Czy da sie ten mikrofon jakoś podgłośnić, albo samemu naprawić, czy po prostu oddać go do serwisu i sie z tym samemu nie bawić.

Z góry dzieki za pomoc.

• 0

#2 BARTOL48

BARTOL48
  • Maniak

• 2500 postów
  • Miejscowość:TM

Napisano 20 październik 2016 - 16:17

Do serwisu. Sam będziesz kombinował to anulują gwarancję.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lumia, naprwa, micro, mikrofon, lumia 535, microsoft

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych