Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Lumia 1320 - przycisk nie włącza ekranu, ale działa

lumia 1320 przycisk ekran

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 aquadigger

aquadigger
  • Dyskutant

• 246 postów

Napisano 19 październik 2016 - 19:24

Witam, mam dziwny problem. Przycisk zasilania w Lumii 1320 mojej siostry nie włącza ekranu. Stało się to z dnia na dzień. Myślałem, że przycisk nie działa, ale po przytrzymaniu wyłącza telefon. Ekran oczywiście działa, po podłączeniu telefonu do ładowarki zaświeca się. Co ciekawe gdy w telefonie dzwoni budzik, ekran również się nie zapala. Póki co, siostra odblokowuje telefon podłączaniem go do ładowarki. Dla mnie przez ten budzik wygląda to na problem software'owy. Co o tym myślicie? Jak to naprawić?  :co:

• 0

CPU: Intel Core i5 3570K @4,4GHz MOBO: Asus P8P67 PRO Cooler: Enermax ETS-T40-TB GPU: Sapphire VAPOR-X R9 280x Ram: Crucial Ballistix Tactical CL8 1600MHz (2x4GB) SSD: Toshiba Q SERIES PRO 128GB HDD: Maxtor DiamondMax 23 500GB PSU: Enermax Platimax 600W Case: Gladius X60 Pure Black
Monitory: LG 25UM65, Samsung SM BX2231 Klawiatura: Logitech G19s Myszka: Logitech G602 (+ Corsair MM200) Słuchawki: Logitech G430

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lumia, 1320, przycisk, ekran

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych