Skocz do zawartości

Głośny wiatrak od zasilacza Thermaltake Litepower Black 500W


Recommended Posts

Cześć,

 

W zeszłym tygodniu złożyłem nowego kompa (pierwszy raz w życiu) i pierwsze co mi się w ucho rzuciło był dosyć głośny wiatrak, jak się po chwili okazało od zasilacza. Jestem niemal pewien, że działa głośniej niż ten, który miałem w poprzednim kompie (Chieftec GPA-500S8).

Czy coś wiadomo na temat głośności tytułowego zasilacza? Nie wiem czy wrzucać tu gdzieś filmik z pracującym kompem? 

A może po prostu przesadzam?

 

Pozdrawiam

 

Krzysiek

Edytowane przez freecolours
Link to post
Share on other sites

Ten zasilacz nie posiada, żadnych certyfikatów czyli nie spełnia podstawowych norm jakości. Budżetówka tylko od Thermaltake. Oddaj ten zasilacz póki jeszcze możesz i kup coś z 80+. Może sklep się zgodzi na wymianę z dopłatą. Jak wrzucisz specyfikację Swojego komputera to Ci koledzy polecą sensowny zasilacz.  

Link to post
Share on other sites

Heh... znajomy mnie podkusił,)

Potrzebuję wiedzieć czy ta seria tak ma czy mogę zwrócić na gwarancji... nie wiem czy da radę z wymianą jeśli ten jest ok (kupowane w morele)

 

Poniżej specyfikacja:

 

1. Płyta główna Asus B150M-A/M.2

2. Procesor Intel Core i5-6600 3,3GHz

3. Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 960, Windforce 2X 4GB

4. Pamięć Kingston 8GB DDR4

5. Zasilacz Thermaltake Litepower Black 500W (wydaje mi się, że dosyć głośny:/)

6. Dysk SSD Crucio 250GB

7. Dysk HDD 500GB 

Link to post
Share on other sites

Masz 14 dni czasu na zwrot bez podania powodu w przypadku zakupu internetowego. Problemem nie będzie także iż zasilacz zamontowales, jest to w granicach zwykłego zarządu. Bo niby jak inaczej mogłeś się dowiedzieć o dziwnym zachowaniu jak nie poprzez podłączenie.

 

Edytowane przez xiveris
Link to post
Share on other sites

Masz 14 dni czasu na zwrot bez podania powodu w przypadku zakupu internetowego. Problemem nie będzie także iż zasilacz zamontowales, jest to w granicach zwykłego zarządu. Bo niby jak inaczej mogłeś się dowiedzieć o dziwnym zachowaniu jak nie poprzez podłączenie.

 

Podobno 14 dniowy zwrot nie przysługuje zamówieniom na firmę (ja już FV na firmę dostałem). W grę wchodzi tylko standardowa reklamacja (do 3 tygodni).

 

Co polecacie do 200zł?

Edytowane przez freecolours
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...