Skocz do zawartości

[MULTI] Red Dead Redemption 2


  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Znalazłem u siebie "pattern" w 100% crashujący grę :) - jak wchodzę w ekwipunek/materiały do wytwarzania i wystarczy kliknąc w pióra lub lotki - momentalnie minimalizujemy do pulpitu z błędem :). Oprócz tego zdarzyły mi się 3 crashe losowe...

 

Na supporcie Rockstara na moje narzekanie o tragiczną optymalizację i żałośnie wyglądające na 21:9 cutscenki jakiś baran coś lakonicznie odpisał że wydany został update w piątek....

 

Nigdy tak nie żałowałem wydanej kasy. Może tylko w przypadku Mafii III z tym że kosztowała chyba mniej (~170zł)

Edytowane przez joker5513
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczoraj wyszedł ~3GB Patch. Nie wiem jak u Was, ale na moim PC z sygnatury na tych samych ustawieniach graficznych poprawiła się mocno wydajność. Nie mam już irytujących dropów z 60FPS'ów do 40-45. Jest stałe 60 FPS.

 

/Edit

Choć nie odpalałem tej gry i nie sprawdzałem po samym update'cie driverów od nVidii 441.20 także ciężko stwierdzić co pomogło :D

Edytowane przez KamellotK1
Link to post
Share on other sites

U mnie (tak jak pisałem wyżej) same drivery przyrostu fps nie spowodowały. Albo był tak nikły że organoleptycznie nie zauważyłem. Pomogły za to na losowe wysypywanie się gry, no i można już przeglądać ekwipunek bez obaw że się gra zaraz wywali.

 

patch mi sie wczoraj pobrał ale nie miałem już ochoty na grę. Dziś trzeba obadać :)


To co naprawiły steroniki Nvidii patch spie...ł :(

 

Gra co 30 minut się wywala. Nie jest to kwestia niestabilnego OC sprawdzałęm... Porażka na całej linii.

Link to post
Share on other sites
jak sprawa wygląda z dynamiką?

 

Pod tym względem dramat!

Niemal każda czynność w grze jest sztucznie wydłużona w czasie, tak jakby komuś zależało, żeby gracza na śmierć zanudzić.

Zacząłem grać w dniu premiery na xbox one x, udało mi się ukończyć kilka dni temu. W bardziej "ślamazarną" grę chyba jeszcze nigdy nie grałem.

 

Aktywności poboczne (polowanie, szukanie skarbów...) są spoko, ale jak przyjdzie robić questy, to już chyba lepiej sobie w łeb strzelić z nudów...

Link to post
Share on other sites

Ja gram od premiery na PC i nie narzekam. W QHD mix ustawień ultra/high średni fps 50-60 kl/s na 1080ti. Zdarzają się też spadki poniżej 50 fps ale z g-sync nie jest on tak mocno odczuwalny. Na liczniku 60 godzin gry i 40% ogólnego postępu. Za grę zapłaciłem 150zł i nie żałuję zakupu. Bugów w grze nie uświadczyłem, jedynie losowe wyłączanie się grę (w chwili obecnej bardzo sporadyczne)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj pograłem 3 godzinki. Patche ŻADNYCH poprawek wydajnościowych u mnie nie wprowadziły. FPS tak samo w przedziale 45-70 FPS w ultra na 3440x1440. jedyne co to chyba poprawiła się jakość teksturowania która po premierze była wyjątkowo słaba. Gra wczoraj raz się wysypała, zawsze w momencie gdy kliknę pauzę lub przeglądam ekwipunek.... porażka. Przydała by się opcja quick save bo za każdym razem wchodzić do menu jest męczące.

 

Taka już ta gra jest - stawia na opowieść i dynamiki tam jak na lekarstwo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...