Skocz do zawartości

[MULTI] Red Dead Redemption 2


  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

O JAK ŚMIECHŁEM :D :D

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/60210/Red-Dead-Redemption-2-Is-Now-Coming-Spring-2018?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=newswire&utm_content=rdr2-05222017

 

Pozdrawiam każdego kto myślał, że RDR2 pojawi się serio w wyznaczonym terminie. Witamy w hype pociągu zwanym Rockstar :D

 

Ale za to mamy bardzo fajne screeny. W końcu coś się ruszyło, żeby podtrzymać zainteresowanie :wariat:  

Edytowane przez VectroV
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie bardzo mam czas odlądać gameplaye, gdzie streamerzy drą japę, więc pytanie do ludzi co grali w RDR. Powiedzcie mi proszę, bo tak się jednak trochę zastanawiam nad tą grą głównie ze względu na klimat i miejsce akcji, czy poprzednie RDR było mocno podobne do serii GTA, czy to po prostu inna gra? Tak jak ubisoftowe gry miały jeden i ten sam szkielet gry przez co były do siebie podobne. GTAV średnio mi się podobało i nie chciałbym kupić i dostać GTA na dzikim zachodzie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gra zbiera kapitalne oceny 

  • IGN Italy - 100 / 100
  • ZTGD - 100 / 100
  • AusGamers - 100 / 100
  • Areajugones - 100 / 100
  • Stevivor - 100 / 100
  • The Digital Fix - 100 / 100
  • GameZone - 100 / 100
  • TrueAchievements - 100 / 100
  • God is a Geek - 100 / 100
  • Game Debate - 100 / 100
  • Telegraph - 100 / 100
  • Digital Chumps - 100 / 100
  • PlayStation LifeStyle - 100 / 100
  • GameSpew - 100 / 100
  • Game Revolution - 100 / 100
  • Guardian - 100 / 100
  • Easy Allies - 100 / 100
  • IGN - 100 / 100
  • Windows Central - 100 / 100
  • Push Square - 100 / 100
  • DualShockers - 100 / 100
  • Press Start - 100 / 100
  • Twinfinite - 100 / 100
  • Gameblog - 100 / 100
  • GamesRadar+ - 100 / 100
  • COGconnected - 100 / 100
  • Digital Trends - 100 / 100
  • TheSixthAxis - 100 / 100
  • We Got This Covered - 100 / 100
  • PlayStation Universe - 100 / 100
  • Game Informer - 100 / 100
  • Game Informer - 100 / 100
  • Attack of the Fanboy - 100 / 100
  • GamingTrend - 100 / 100
  • Gaming Nexus - 100 / 100
  • IGN Spain - 100 / 100
  • Generación Xbox - 100 / 100
  • Gamersky - 100 / 100
  • Hobby Consolas - 99 / 100
  • Wccftech - 97 / 100
  • GamePro - 96 / 100
  • Critical Hit - 95 / 100
  • Destructoid - 95 / 100
  • CGMagazine - 95 / 100
  • Gameplanet - 95 / 100
  • Xbox Achievements - 95 / 100
  • Worth Playing - 90 / 100
  • Gamers Heroes - 90 / 100
  • VideoGamer - 90 / 100
  • Metro GameCentral - 90 / 100
  • Cubed3 - 90 / 100
  • Shacknews - 90 / 100
  • Daily Dot - 90 / 100
  • Forbes - 90 / 100
  • USgamer - 90 / 100
  • GameSpot - 90 / 100
  • New Game Network - 82 / 100
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
A mi jeszcze nawet nie wysłali.... Zamawiać 3 miesiące do tyłu a potem nie dostać na premierę, świetnie :/

 

Miałem tak w Neonet z Assassin's Creed Odyssey :/  Niby wysłali w dniu premiery, ale jak wieczorem (piątek) zadzwoniłem do nich, to kobieta stwierdziła, że oni nie muszą się wyrobić i dostarczyć gry w dniu premiery, że mają na to 3 dni robocze a jak mi nie pasuje, to żebym sobie zmienił sklep :[

Poszedłem do sklepu, na szczęście mieli jedną kopię gry. Powiedziałem gościowi, że mój pre-order był kupiony w sierpniu i że miałem zniżkę 20zł, więc naliczył mi przy kasie podobny rabat...

 

Obecnie zamawiałem w Media Expert (również ze zniżką), ale akurat u nich zawsze jest na czas.

 

O, właśnie dostałem info, że mogę odebrać :D

 

NyXbFFl.png

E//

 

Zrobili aplikację (RDR2: Companion), której nie da się zainstalować na prawie żadnym telefonie z androidem  :rotfl:

https://www.reddit.com/r/reddeadredemption/comments/9rhlgr/anyone_else_see_the_companion_app_for/

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiałem w x-komie bo miałem tam rabat ale jak widać oni nie wiedzą co to jest premiera... Jeszcze wczoraj dostałem maila, że liczba kopii jest mocno ograniczona i w cale nie jest takie pewne, że swoją dostanę.... Jeśli chodzi o premiery gier i ogólnie pre-ordery to jeszcze nigdy nie zawiodłem się na Media Markt, Media Expert i Euro. Zawsze wszystko było na czas, najpóźniej w dniu premiery.

 

 

Niby wysłali w dniu premiery, ale jak wieczorem (piątek) zadzwoniłem do nich, to kobieta stwierdziła, że oni nie muszą się wyrobić i dostarczyć gry w dniu premiery, że mają na to 3 dni robocze a jak mi nie pasuje, to żebym sobie zmienił sklep

Takie teksty ze strony sklepu to jest zwyczajne chamstwo i po takim czymś już bym u nich nigdy nic nie kupił.

Link to post
Share on other sites
Zrobili aplikację (RDR2: Companion), której nie da się zainstalować na prawie żadnym telefonie z androidem :rotfl:

 

Jak komuś aplikacja nie działa, to zróbcie jak piszą tutaj - https://www.reddit.com/r/reddeadredemption/comments/9rj1ze/android_app_download_if_your_device_issnt/

Działa :)

 

 

 

u nich nigdy nic nie kupił.

Na 100% już u nich nic nie kupię, dodatkowo dostali stosowną opinię...

Jak już się wyjdzie z tej śnieżnej krainy, to gra wygląda genialnie.

Opad szczęki, dosłownie :D

E//

 

Grałem wczoraj przez jakieś 4 godziny w ciągu których akcji było może 15 minut... Jeśli dalej będzie podobnie, to ta gra zanudzi mnie na śmierć :( Dosłownie wszystko w grze dzieje się w ślimaczym tempie... 

Gdzieś czytałem, że na ukończenie gry potrzeba około 60 godzin, mam nadzieję, że 40-stu z nich nie stanowią dialogi, momentami bardzo nudne...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...