Skocz do zawartości

Telefon do 1100zł


Recommended Posts

Witam, poszukuję telefonu do ok. 1100zł. Pragnę zaznaczyć, że telefon musi być nowy i nie będę go także sprowadzał z Chin. Zastanawiałem się nad LG G3, Honorem 7lite, a także nad Moto G4 lub Moto X Play.

  • mój budżet :1100zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : x-kom lub komputronik
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5.5 -5.0 cala
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : przeglądanie internetu (głównie facebook, messenger, etc), robienie zdjęć, granie
  • moje najważniejsze wymagania : dość dobrze zooptymalizowany system (nie chciałbym, żeby co chwile coś się wieszało)
Edytowane przez dejww
Link to post
Share on other sites

W x-kom za 999 jest Xiaomi redmi note 3 pro wersja 2/16 ale niebawem w media expert będzie można kupić wersję 3/32 za 899 zł. Moim zdaniem warto poczekać. Jest już na stronie ale pisze ze jeszcze niedostępny, więc pewnie ba dniach będzie już dostępny.

Te co wymieniłeś to też ok z tym że G3 ma słabą baterię, zdarza mu się konkretnie zamulić i mocno się nagrzewa. Miałem go rok więc wiem co piszę.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Honor 7 lite/huawei p9 lite (te telefony to to samo w roznych obudowach) to dobry wybor. Lepszy bedzie nexus 5x ale w wersji 32gb pamieci bedzie od nich drozszy, ale mysle ze do wyrwania nadal w okolicach 1100zl, wiec tu juz decyzja nalezy do Ciebie.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Honor 7 lite/huawei p9 lite (te telefony to to samo w roznych obudowach) to dobry wybor. Lepszy bedzie nexus 5x ale w wersji 32gb pamieci bedzie od nich drozszy, ale mysle ze do wyrwania nadal w okolicach 1100zl, wiec tu juz decyzja nalezy do Ciebie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Z tym jest problem - bo nie chce kupować telefonu z drugiej ręki.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...