Skocz do zawartości

Fractal Design Define R5 White Mod


Recommended Posts

fajny obiektyw, jak chcesz fajny obiektyw z fajną głębią ostrości i bokeh to poszukaj heliosa m44 z adapterem pod nikona. Za +/-130zł znajdziesz fajną sztuką. Ja wiele bardziej wole nim robić foty jak tym nikkorem 50mm.

 

A jak już w ogóle chcesz mieć sztosik szkiełko do fotek kompa i nie tylko po poluj na nikkora 35/1,8

Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę. Kupiłem go z 50 sugerując się niektórymi radami z sieci. Przeszukam alledrogo za nikkorem 35/1,8 .

 

...Niestety, ale Nikkor 35 musi trochę poczekać. Przejrzałem ceny i na razie muszę się wstrzymać :(

Poza tym posiadam przejściówkę m42 pod Nikona (zakupiłem ją tuż po kupnie lustrzanki) oraz obiektyw Zenit 58.

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

             ! UPDATE !

 

Wykonałem już opisywaną kilka tekstów wcześniej śnieżynkę (logo).

Po ręcznym wycięciu płatka (z pomocą szablonu), został nałożony laminat na zimno (dodatkowa ochrona).

 

Quo2ih7l.jpg

 

oo0zH7Kl.jpg

 

dwtN0ozl.jpg

 

Przepraszam za jakość zdjęć, wykonywałem je po południu. Poza tym minie trochę czasu za nim nauczę się wykonywać dobre zdjęcia :( .

Edytowane przez pawel92
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

MAŁA AKTUALIZACJA

 

Przemyślałem ostatnio sposób podświetlenia wnętrza. Doszedłem do wniosku, że białe światło za bardzo oświetla wnętrze komputera i czas to zmienić. Usunąłem białe ledy i przykleiłem czerwone. Umieszczone zostały pod płytą główną. Dają one lekką poświatę z pod płyty. Zdjęcia może tego w pełni nie ukazują, ale bardzo ciekawie się to prezentuje.

Zapomniałem dodać taśmę przyklejając wzmocniłem dodatkowo klejem na gorącą, ponieważ klej przy taśmie jest za słaby.

 

efzoVZsl.jpg

 

qW1bjbml.jpg

 

UwvQ9cgl.jpg

 

pBeR7Zcl.jpg

 

66Kx9Enl.jpg

 

Zmieniłem, także diodę na front (przednim) panelu, pokazująca pracę dysku. Miałem zmieniać, także diodę podświetlającą włącznik, lecz nie posiadam na razie takiej (widoczna na zdjęciu poniżej).

 

f_19937.jpg

 

g0dHbhNl.jpg

 

Trochę zmiany w modzie przebiegają monotonnie, za co za każdym razem przepraszam i tym razem też to czynię :)

 

 

Przy okazji niestety, ale firma EK nie wesprze projektu - przeczuwałem to wcześniej. Oto fragment wiadomości:

"We appreciate your offer, but with such a low audience and viewcount, we cannot send out any sponsorships. You have only one like on your facebook page. Sorry."

 

Proszę wszystkich forumowiczów o pomoc i wsparcie facebookowe, aby była jak największa liczba polubień. Na stronie nie ma na razie żadnych informacji. Może innym razem uda się coś zdobyć dla potrzeb modu.

https://www.facebook.com/littlemodified/

Edytowane przez pawel92
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mały update!

 

Postanowiłem trochę (moim zdaniem) upiększyć GTX1050ti firmy Gigabyte. Widoczne wzory na górnej części karty obkleiłem folią koloru biały mat. Kilka zdjęć poniżej z początku prac.

 

WNuyGFRl.jpg

 

yUegsH9l.jpg

 

Poniżej zdjęcia z następnego dnia po zakończeniu prac.

 

C2hvHokl.jpg

 

81oosUYl.jpg

 

UY0h4XUl.jpg

 

qFARAOyl.jpg

 

lBKLStEl.jpg

 

Niedługo wkleję zdjęcia karty prezentującej się z resztą komponentów.

 

Przy okazji jakby ktoś pytał białe tło za kartą, to także biała folia mat. Jak widać na zdjęciu świetnie prezentuje się jako tło do zdjęć :)

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

Zgadza się @Kasspero trochę paskudzi całość ;)  Myślałem o jego zamaskowaniu białą pleksi z moim logo lub białą pleksi z poświatą w tle. Lecz trochę ten ciepłowód wystaje...

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

Psiknąłbym, ale karta jest na gwarancji :(

 

Jak obiecałem zdjęcia karty wewnątrz Pc-eta.

 

pkeLMNQl.jpg

 

NhQfbRWl.jpg

 

Przepraszam Was za opóźnienia w projekcie. Trochę go zaniedbuję przez brak czasu, jak również miejsca (do dyspozycji tylko mieszkanie).

 

 

Tak poza tematem zaczynam współpracę z firmą Diablo Chair (http://diablochairs.com/). Niedługo (za półtora tygodnia) recenzja modelu X-Fighter.

http://diablochairs.com/wp-content/themes/diablochairs/assets/images/Home_banner_01.jpg

 

Zachęcam, także do polubienia mojego Facebookowego fanpage'a: https://www.facebook.com/littlemodified/

19693409_1962837420635588_15398024978433

Edytowane przez pawel92
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Prace stanęły z braku podzespołów. Procesor FX8320 padł, płyta ASRock wysłana na gwarancję i mają oddać pieniądze. Więc czas na poszukiwanie nowych podzespołów. Coś doradzicie, myślałem o przejściu na Intel. Fundusze to bardzo duże max. 2000zł.

 

GTX1050 TI powrócił do oryginalnego wyglądu, ponieważ na folii powstały bąble od ciepła.

 

 

p.s. Co myślicie o Intel Core i3-8100?

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...