Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Mam pytanie czy ktos moglby mi polecic jakis tani zaufany sklep ze smartfonami? Potrzebuje nowego bo strary juz ledwo chodzi a nie chce przeplacac. Bylem bliski zamowienia: https://ultragsm.pl/product-pol-582-HTC-One-M9-32-GB-Czarny.html z tego sklepu ktory ma podobno dobre opinie ale widze ze cos tu nie gra. adres i inne wygladaja na fake a i oceny na opineo jakby byly napisane przez boty. I to: http://www.frazpc.pl/b/333287/last#last-post. Nie chce zostac oszukany bo juz 2 razy to przerabialem raz dostalem zwrot pieniedzy od allegro ale za drugim razem gdy zamawialem przez olx'a to pieniodze przepadly.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj u nich, wyraźnie jest napisane, 

4) Czy otrzymam fakturę VAT / dowód zakupu?

Jesteśmy legalnie działającą firmą i do każdego zamówienia wystawiamy dokument sprzedażowy. Po zalogowaniu się na swoje konto i przejściu do zakładki moje konto -> moje zamówienia, przy każdym zamówieniu widnieje do pobrania odpowiedni dokument. W związku z tym, że towar nadawany jest spoza EU, stawka VAT wynosi 0%

Gwarancja serwisowa, rękojmia, F-VAT marża itp. - Jak nie dać się oszukać? Poradnik kupującego

 

Poza tym telefony wysyłają z Azji.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Najgorszy sklep z jakim niestety przyszło mi kupić telefon. Telefon zamówiłam i zapłaciłam za niego 04.01.2017 r. po wielu interwencjach e-mailowych na które przyszło kilka odpowiedzi "kopiuj wklej" że prosimy o cierpliwość w końcu dotarł 16.03.2017 r. Sklep nie dotrzymał terminu. Gdy juz myślalam, że to koniec nerwów okazała się, ze w telefonie nie działa aparat fotograficzny, zero kontaktu z konsultantem na infolinii, na maile również od tygodnia żadnej odpowiedzi. Żadnych szans na odzyskanie pieniędzy ani za telefon ani za cło, naprawa tylko na koszt własny bo gwarancja działa tylko w Chinach. PORAŻKA I WIELKIE OSZUSTWO !!!!!!!!!!!!!!! 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...