Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Od jakiegos czasu poszukuje nowego smartfona. Moj samsung galaxy s3 jest na tyle zjechany ze wylacza sie nawet przy 90 proc baterii. Najprostrze czynnosci czyli np. zrobienie zdjecia sa dla niego wyzwaniem.

Smartfon ktorego poszukuje powinien:

- miec dobra karte dzwiekowa (sporo slucham muzyki wiec jest to dla mnie najwazniejsze),

- byc dosyc wydajny (najlepiej gdyby mial 3gb ramu lub wiecej i np w antutu ponad 50k pkt)

- to tyle poza tym przydala by sie dobra bateria i nie najgorszy aparat,

- a i cena to moge przeznaczyc maksymalnie 1200zl.

Sporo sie zastanawialem i natrafilem na htc one m9 w cenie 1099zl

https://ultragsm.pl/product-pol-582-HTC-One-M9-32-GB-Czarny.html

Wiem ze ten telefon normalnie kosztuje ponad ok 2 tys ale ta oferta jest kuszaca.

Boje sie tylko, ze zostane oszukany. Moze ktos mi doradzic czy kupic ten telefon z tego sklepu?

Z gory dzieki za wszystkie propozycje :).

Edytowane przez Crout
Nadużywanie czcionek.
Link to post
Share on other sites

 

 

w antutu ponad 50k pkt

Wynikiem w Antutu się nie sugeruj.

 

 

Vat marża, a poza tym telefony wysyłają z Azji, wgl nie warto zwracać uwagi na ten telefon, sporo stracił na wydajności (przez Snapa 810).

 

W tym budżecie masz 

Nexus 5X - 2 GB RAM zupełnie mu wystarcza, bo ma czysty soft, bateria średnia

Moto X Play - 2 GB RAM, bateria bdb

P9 Lite - 2 GB RAM, daje radę; bdb bateria

 

Coś z 3 GB RAM

P8 - średnia bateria

Honor 7 - ''ulepszony'' P8, np ma lepszą baterie, szybkie ładowanie

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Tydzień temu kupiłem sobie nowego smartfona, ponieważ wcześniejszy już ledwo zipał. Jako że jestem przyzwyczajony Samsunga, chciałem kupić telefon tej marki. Ostatecznie kupiłem Samsung Galaxy A5 z 2016 roku, cena pierwotna tego telefonu wynosiła ok. 1200 zł. Poszperałem jednak w Internecie i trafiłem na niepowtarzalną okazję rabatową i kupiłem go za 960 zł. Z tego co wiem ta promocja nadal jest, także jeśli szukasz smartfona marki Samsung https://zrabatowani.pl/samsung/kampania/samsung-smartfony to polecam skorzystać. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...