Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • zastosowanie komputera: obróbka grafiki pod www, photoshop, biuro, pakiety biurowe, internet, filmy, world of warcraft + może czasem jakieś nowsze tytuły ale w gry po za wowem gram niespecjalnie często

  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2500

Kiedy zamierzasz kupić komputer? 2 - 3 tygodnie

Których części potrzebujesz?: procek, płyta, ram, dysk twardy, zasilacz, karta graficzna, buda z wejsciem na sluchawki i mikrofon z przodu - cicha

Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 2 monitory kilkuletnie

Specjalne wymagania: głównie potrzebuję cichego zestawu bo komp pracuje często do późnych godzin, co by żona nie marudziła. Pracuję na 2 monitorach - na jednym praca zdalna jak jestem w domu, photoshop, pakiety biurowe na 2 monitorze world of warcraft, net, lub filmy

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? dysk ssd 256

Edytowane przez novak666
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Trochę czasu minęło a nie chcę zakładać nowego tematu. Poszperałem trochę po forach i stworzyłem taki zestaw w sklepie z mojego miasta, gdzie mi go złożą bez zakładania plomb jak morele a gwara na poszczególne podzespoły mam. Do koszyka nie dawałem ssd bo mam ze starego kompa oraz dałem na razie 1 kość ramu 8gb zamiast 2x4 bo niedługo planuję dokupić kolejną kość. Zwiększyłem budżet do 3200 zl. Proszę o sprawdzenie czy wszystko się trzyma kupy, link do zestawu https://www.arest.pl/k-887185

Edytowane przez novak666
Link to post
Share on other sites

Trzyma się to kupy. Z obudów zobacz na RG2 z piwnicą na zasilacz oraz okablowanie. Sam zasilacz na VS450W. 

 

Nie wiem czy tak koniecznie musisz dociągać do RX 480 8 GB. Taki 1050 Ti spokojnie do gier Ci wystarczy w cenie o ponad 300 zł niższej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...