Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Stoje przed wyborem nowej obudowy, koniecznie białej za +/- 400 PLN max 450 PLN [niestety grafa o długości prawie 30 cm dusi się w małym zalmanie t2, baaaa jest nawet za szeroka i nie mogę założyć bocznej ściany ;D].

 

Zastanawiam się nad: zalman Z9 neo white, corsair carbide 400c z tym ze druga opcja jest prawie 150 PLN droższa, czy warto dopłacać? Po obejrzeniu kilku prezentacji na yt jakoś nie mogę się do żadnej przekonać.

Posiada ktoś jedną z tych obudów i może co nieco napisać na ich temat, może jakieś inne ciekawe propozycje?

 

Link to post
Share on other sites

Phanteks Eclipse P400S - wersja z oknem lub bez:

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/obudowy-33/?q=phanteks%20eclipse%20p400s%20biały#product_list

Wadą jest brak zatoki 5.25'' jeżeli korzystasz z napędu.

Jest jeszcze trochę tańszy NZXT:

https://www.morele.net/obudowa-nzxt-s340-usb-3-0-bialy-z-oknem-ca-s340w-w1-690003/

ale również nie ma zatoki 5.25'' jak również nie ma kontrolera obrotów wentylatorów względem Phanteksa.

Link to post
Share on other sites

Dzieki za propozycje, ale zdarzylem juz kupic corsaira 400c. Mialem na oku jeszcze bitfenix aurora z panelami bocznymi z hartowanego szkla ale byla troche wysoka oraz nzxt s340 elite.

 

Co do kupionej przeze mnie obudowy , jest pojemna, prosta [moze troche przypomina lodowke]  niestety ... przedni wentylator tzw AF140L wydaje nieprzyjemne dzwieki, jakies propozycje co moge zainstalowac zamiast niego? moze byc cos z podswietleniem poniewaz i tak mam w planach zamontowac jeden moze 2 paski led we wnetrzu.

Co powiece o takim rozwiazaniu https://www.morele.net/corsair-af120-led-blue-quiet-edition-twin-pack-co-9050016-bled-614757/

w tym przypadku wymienilbym tez wiatrak znajdujacy sie z tylu? czy znajda sie jakies lepsze pozycje?

Link to post
Share on other sites

Mam u siebie te wentylatory w obudowie tylko z innym kolorem podświetlenia. Do 50% hałas jaki generują nie jest uciążliwy niestety powyżej zaczyna się robić tunel aeordynamiczny. Co nie zmienia faktu, że są to solidne i dobrze wycenione wentylatory.

Link to post
Share on other sites

1. Czy podlaczajac rozgaleznik 3/4pin na 2x 3/4 pin do plyty glownej nie bedzie zadnego problemu z uciagnieciem tego? rozumiem ze podlaczajac pod przejsciowke molex->2 pin wiatraki beda dzialaly non stop na 100% .

 

2. Znacie jakies gotowe tasmy led ~30cm czy to malo oplacalny interes kupowac gotowca, Widze ze paski nanoxia koszuja ~50pln za 20/30cm

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...