Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem że nawet niewiem czy w dobry dziale założyłem ten temat, mam nadzieje że tak. Otóż gdy gram w gta 5 online, to gdy naprzykład moi znajomi jadą ze mną w samochodzie to ich strasznie laguje, na team speaku też mnie przerywa chyba z tego co mówili. Ja osobiście w grze żadnych lagow nie mam. Jak ja z nimi jezdze to też nie mam, po prostu żadnych. Coś w stylu że za słaby komputer mam to myśle że raczej nie moi kumple tam maja w wiekszosci gorszy sprzet. Ja jade na intel skylek 6600 gtx970 ogolnie kupowalem niedawno ten komputer. Myslalem ze to moze przez to ze oni maja starsze komputery ale jeden kumpel ma taki sam sprzet jak ja i tez go laguje. Prędkość internetu w testach mi pokazuje 13 mb oraz że np. 650mb film sciagnie sie w 5minut. Mam wzięty pakiet od orange neostrada do 20mb moze tu gdzie mieszkam a jest to wies i zawsze byl słaby internet, nie obsługuje ten magistrali czy jak to sie tam nazywa i trzeba zmniejszy do 10? Ale w testach wychodzi 13, sam niewiem... Dlatego tak sobie myśle że to może wina routera? Ogolnie on sie tnie i dziala na pierwszy rzut oka bez zarzutu. Macie pomysł co zrobić zeby znajomych nie lagowało ? Bo ustawien rozdzielczosci raczej nie bede zmniejszal bo mam na fulla a i tak musze blokowac karte na 60fpsow w gta bo  nie mam monitora 144hz. Prosze o pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Kto hostuje serwer gry? Jeśli Ty, brzmi jak strata pakietów wychodzących. Możesz ją sprawdzić w TS3 w connection info.

Sorry nie było mnie kilka dni. O co chodzi z stratą pakietów wychodzących? Coś w stylu że prędkość wysyłania jest słaba? Bo mówił ktoś mi już że to może być powód. Jednak moja prędkość wysyłania to 0.78 Mb/s wiem że mała jednak kolega z którym gram ma taka samą a problemów takich nie ma. Nie wiem co masz na myśli mówiąc kto hostuje serwer gry, ale w gta 5 się wchodzi do sesji w którch jest max 30 osob. Mozna tez hostowac jakies wydarzenia, jako jeden gracz i zapraszac innych. Problem z lagami jest głownie jak np. jak prowadze samochod i znajomi siedzą jako pasażerowie obojetne czy dowolnej sesji czy jakims hostujacym napadzie, ale chyba jak prowadze samochod to wtedy sie jakims tam hostem staje dla tych graczy. Ja lagów wogóle nie mam nigdy, tylko znajomi którzy jadą razem ze mną. 

Edytowane przez wielkieyo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...