Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosowanie komputera : najnowsze gry + webdesign/webdevelopment(Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver itp.) i ogólnie grafika 2D wszelkiej maści.
Maksymalna kwota : Celuje w coś między 4000 a 6000zł
Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak najszybciej
Których części potrzebuję : komputer
Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie, bo się na tym nie znam.
Rozdzielczość mojego monitora i model : jakiś samsung 24' 1080p. W przyszłości chcę dorzucić monitor 1440p i postawić go obok tego samsunga. Może kiedyś 2x monitor 4k.
Specjalne wymagania : Min. gtx 1070, Jakiś dobry dysk SSD
Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
Własna propozycja zestawu : brak
Inne : 
Rzuciłem między 4000 a 6000, ponieważ chciałbym kupić komputer jak najszybciej a może stacja bliżej 4 tysięcy mi wystarczy. Chciałbym żeby zestaw miał przynajmniej jakiegoś niereferenda gtx 1070 (Może MSI Gaming X) i do końca nie jestem pewien czy i7 jest mi potrzebna na ten moment. To samo tyczy się pamięci RAM - 16GB fajnie byłoby mieć ale nie wiem czy przypadkiem 8GB nie będzie wystarczające. Jeśli miałby być to komputer bliżej 4 tyś. to z możliwością późniejszej rozbudowy. Jakiś dysk SSD na system i programy mile widziany. Chciałbym po prostu żeby komputer śmigał jak nowy samochód. :D

Wszystkim z góry bardzo dziękuję.
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie, bo się na tym nie znam.

Przemyśl to bo warto tutaj iść w zestaw pod OC procesora. Nie jest to nic trudnego, ba jest to prostsze niż Ci się wydaje. Masa poradników, tutoriali, FAQ, dasz radę z placem w nosie.

Interesuje Cię granie w 1440p ? tak czy siak jeśli zamierzasz dać drugi monitor 2560x1440 to GTX 1070 będzie odpowiedni.

Przemyśl sobie podkręcanie procesora, tak czy siak tutaj śmiało można iść w i7 6700K, 16GB RAM an początek, SSD pod os i soft oraz GTX 1070.

Link to post
Share on other sites

1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x AsRock Z170 Gaming K4 Fatal1ty /intel Z170, DDR4, LGA1151/1 x Intel Core i7-6700K /4.0GHz, 8MB, LGA 1151, BOX/1 x Thermalright HR-02 Macho rev.B1 x Crucial 32GB (2x16GB) 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT1 x SilentiumPC Aquarius X70W Pure Black (b/z)1 x Corsair CX550M 550W 120mm Bronze Semi-Modularny1 x Palit GeForce GTX1070 JetStream 8GB DDR5 256bit (1683/8000)1 x Plextor M6 Pro 256GB SATA3 (545/490MB/s)

6067zł
 
6700K pod OC, 32GB RAM na start, wydajne chłodzenie z cichym wentylatorem, szybki SSD 256GB z 5 letnią gwarancją pod system i soft, GTX 1070 z cichym układem chłodzenia, wszystko w obudowie z piwnicą oraz trzema wentylatorami 120mm w komplecie, PSU na przetwornicy DC-DC z dużym zapasem mocy.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czaję. To spoko, na pewno się kiedyś pobawię jak go już będę miał. Mam jeszcze takie pytanko - Czy będzie się dało grać na tym kompie w na najwyższych ustawieniach w rozdzielczości HD? Pytam bo kiedyś chciałbym wmontować takie cudeńko http://www.lg.com/ca_en/desktop-monitors/lg-38UC99-W i chciałbym już wiedzieć czy mam się przygotować na ewentualny upgrade komputera  :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...