Skocz do zawartości

Zestaw do gier 6500-7000


Recommended Posts

Witam, planuję jeszcze w tym roku kupić nowy komputer i chciałbym, aby była tam karta GTX 1070. Oprócz samego komputera potrzebuję monitora oraz planuję kupić Windowsa 10, nie potrzebuję natomiast żadnego napędu.Jeśli chodzi o sam monitor to wydaje mi się, że powinien wystarczyć do takiego zestawu, a w przyszłym roku planuję kupić drugi (jeśli będzie potencjał by to wykorzystać to może coś droższego) oraz dysk SSD. 


Być może trochę szybko jeśli chodzi o przymierzanie się do kupna, ale chciałbym już się zorientować w cenach oraz co w tym zakresie mogę dostać. Czy jest możliwe, że w przeciągu tych 2-3 miesięcy pojawi się coś co znacząco zmieni zestaw w tej cenie? Poza tym w międzyczasie planuję zmienić miejsce ustawienia komputera w pokoju (razem z biurkiem) i chciałbym to dobrze rozplanować.


 


Zastosowanie komputera : gry


Maksymalna kwota : 6500 - 7000 zł


Kiedy zamierzam kupić komputer? : do końca roku (najwcześniej w listopadzie)


Których części potrzebuję : pc + monitor


Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie (bynajmniej nie na początku)


Rozdzielczość mojego monitora i model : do kupienia


Specjalne wymagania : brak


Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : mysz + klawiatura


Własna propozycja zestawu https://proline.pl/konf/26mh77g


Inne : brak


 


Powyżej mój zestaw, proszę o opinie i ewentualne uwagi.


Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie, komputer planuję kupić już w przyszłym tygodniu, jednak zmianie uległo kilka kwestii. Dysk SSD najlepiej od razu razem z lepszym monitorem, drugiego nie planuję kupować w najbliższym czasie. Nadal chciałbym, aby była w tym zestawie karta GTX 1070, do tego Windows 10, jednak ze względu na dysk i monitor cena maksymalna uległa zmianie, wolałbym nie przekraczać 8500 zł, jednak czekam na opinie i ewentualne sugestie. Cena mojego zestawu razem z kodem promocyjnym to niecałe 8320 zł.

 

Zastosowanie komputera : głównie gry (oprócz gier takich jak Wiedźmin 3, GTA 5, Mafia 3, Battlefield 4 i 1, Battlefront, seria Total War, przede wszystkim symulatory wyścigowe takie jak iRacing, Assetto Corsa, R3E oraz Project Cars)

Maksymalna kwota : ~8500 zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : w przyszłym tygodniu

Których części potrzebuję : pc + monitor

Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak

Rozdzielczość mojego monitora i model : do kupienia

Specjalne wymagania : brak

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : mysz + klawiatura

Własna propozycja zestawu https://www.morele.net/inventory/info/2Kr8EV/

Inne : brak


Podbijam i przy okazji pytanie o kartę graficzną. W moim zestawie jest super jet stream, ale zdaje się że to jest praktycznie to samo co jet stream tylko fabrycznie podkręcony. Do tego jest jeszcze gamerock i chyba to on będzie najlepszym rozwiązaniem prawda? Cena ta sama co super jet stream i tylko 44 zl więcej niż zwykły.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...