Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: głownie gry, internet, filmy

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3000-3500 ale komputer chcę kupić na raty.

Kiedy zamierzasz kupić komputer? Za mniej więcej dwa tygodnie

Których części potrzebujesz?: Komputer + monitor

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Prawdopodobnie nie, po gwarancji jednak będę chciał wymieniać podzespoły na lepsze

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:

Specjalne wymagania: Dobra kultura pracy i żeby wystarczył na dłuższy czas

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera?: Mam ale myślę o komputerze raczej ze sklepu ponieważ chcę go kupić na raty.

Własna propozycja zestawu: ---------------------

Inne: Na ile wystarczyć powinien mi komputer podany przez was? Gdzie w poznaniu najlepiej kupić komputer? Czy w tej cenie znajdzie się równie dobry laptop, czy jednak wybrać stacjonarnego pc? Na teraz to chyba wszystko :) z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Co to za gry ?

 

Na początek

1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x Intel Core i5-6402P /2.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x AsRock H110M-HDV /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x Crucial 8GB 2133MHz CL151 x SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black (b/z)1 x LG 22MP58VQ-P (IPS, 5ms, HDMI/DVI)1 x Antec VP-PC 500W 120mm1 x MSI GeForce GTX1060 Armor OC 6GB DDR5 192bit (1759/8000)http://www.esc.pl/images/icons/stock_icon2.png

3529zł
 
Wydajna i5 na najnowszej platformie, 8GB RAM z możliwością dołożenia drugiej kości, GTX 1060 z całkiem wydajnym układem chłodzenia, płyta na chipsecie H110 z niezłym wyposażeniem, 1TB WD na dane i gry, wszystko w obudowie z piwnica na PSU i dwoma 120mm wentylatorami w komplecie, do tego zasilacz Anteca z dużym zapasem mocy oraz 21,5" monitor FHD na panelu IPS z kompletem złącz cyfrowych.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...