Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam pare dni temu zlozylem praktycznie nowego kompa problem polega na tym ze podlaczylem go zainstalowalem win 7 32bit wgralem najnowsze sterowniki noi komputer strasznie zamula system sie zacina i w grach jest fatalny obraz i czasami takie przycinki na sekundke...

 

Podzespoly

 

Obudowa zalman z1 neo

 

Procesor : i5 4440s

 

Grafika : MSI GeForce 750Ti twin frozr

 

Zasilacz: antec vp-pc 500w

 

Płyta glowna gigabyte GA-H110M-s2

 

Nowe ramy: 4gb

 

mam tylko dysk ze starego pc i napęd

 

nie wiem dlaczego mam takie falowania podczas poruszania sie w grze cos podobnego jak tutaj

 

 

dodam tez ze na starym kompie mialem to samo z obrazem na asusie radeon r7 250 teraz mam to samo na 750Ti obie karty kupowalem na morele.net

 

chcialbym sie dowiedziec czym spowodowany jest slaby tak slaby obraz ... monitor posiadam tez nowy kupywalem go pol roku tego Benq GL2460 ale raczej to nie wina monitora sprawdzalem na dodatkowych 2 innych i jest to samo probowalem sprawdzac na kablach dvi,-d-sub jest to samo

 

dziwne prawdopodobienstwo ze na starym pc mialem to samo i praktycznie na nowym pc jest ten sam problem 

 

czy to moze byc wina starego dysku? bo tylko jego mam ze starego pc prosze o porady poniewaz nie da sie spokojnie w nic zagrac ani korzystac z internetu dodam tez ze na youtubie mam tez bardzo slaby obraz na filmach chodzi o postrzępione krawedzie i slabą jakosc obrazu ogolnie

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Parametr podswietlony na czerwono (B8 End- To - End Error) oznacza ze pomiedzy pamięcia podreczna buforem a dyskiem nastapily błedy , jest to niestety parametr krytyczny.

Jedyne co mozesz zrobic to sprobowac jeszcze wymienic kabel SATA, nastepnie podpiac dysk do innego zlacza SATA na plycie glownej (chociaz szczerze watpie czy cos to da).

Dla pewnosci mozesz jeszcze wkleic dolna czesc zakladki "Health" czy przypadkiem nie wystepuja jakies inne bledy.

Link to post
Share on other sites

ogolnie to mam 200-300 fps chociazby w cs go a obraz jest tragiczny 4gb ramu to zamalo na takie gry jak plynnosc w cs go albo lolu? nie przesadzajmy przy takim fpsie chodzi mi o jakos obrazu dodam tez ze na full detalach wywala mi gre i czasami skiny w cs go są jakies czarne 

 

 

 

jest cos takiego 

 

 

a wydaje mi sie ze powinno byc cos podobnego jak filmik wyzej

 

dodam tez ze na filmikach na youtube mam tez ten sam problem brak ostrosci slabe kolory i postrzepione krawedzie ogolnie jakosc syf... 

 

a mialem ten sam problem na starym pc z r7 250 a teraz mam gtx 750ti z nowymi podzespolami procz tylko dysk stary takze nie mam pojecia o co chodzi mam 3 kable w domu 2x VGA jeden ze starego pc drugi jest od nowego i mam trzeci DVI i jest to samo mam tez ten nowy monitor 24 cale i stary 22 cale i obraz jest taki sam nie mam bladego pojecia dlaczego obraz jest taki a nie inny a dziwne jest to ze mam calkiem nowy komputer a jakosc obrazu jest taka sama jak byla na starym

 

mam te 250 fps ale przez ten obraz jakos grania jest tragiczna wszystko podczas poruszania się faluje migocze wie ktos o co moze chodzic czy poprostu poraz drugi kupilem karte z morele i ona jest uszkodzona dziwne prawdopodobienstwo...

 

http://iv.pl/images/55526721743212746126.jpg

 

dolna czesc 


http://iv.pl/images/12313017280365387566.jpg - error scan 

Edytowane przez manias55
Link to post
Share on other sites

Jeszcze dodatkowo parametr C7 Ultra Dma CRC Error Count jest mocno zawyzony.

Sprobuj wymienic ten kabel SATA.

Jak nic nie pomoze to niestety pozostaje wymikana dysku twardego.

O ile zacinanie systemu jest ewidentna winą uszkodzonego dysku to problem jakosci wyswietlanego obrazu tkwi gdzies indziej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...