Skocz do zawartości

Monitor 21:9 Full HD, a 16:9 4k


Recommended Posts

Witam,

w najbliżyszm czasie chciałbym dokonać zakupu monitora 21:9 Full HD lub 16:9 4K.

 

Kwota, którą chcę wydać: 2000 zł (wolałbym wydać trochę mniej)

Przekątna: dla 21:9 od 29" wzwyż, a dla 16:9 od 27" wzwyż

Przeznaczenie: programowanie, filmy, internet, gry (WoT, LoL)

Obecny monitor: Philips 247 elh Full HD

Sprzęt: PC z GTX 460 1GB lub laptop z GTX 960M 4GB

Własna propozycja: https://www.morele.net/monitor-lg-29ub67-b-757613/

 

Na obecną chwilę skłaniam się ku 21:9 Full HD, dlatego, że z tego co słyszałem daje niesamowite wrażenia przy oglądaniu filmów, graniu w gry i pracy z  kilkoma oknami :) Jednak mam wątpliwości jak to jest ze starszymi grami, czy są jakieś mody skalujące gry do 21:9, jak z YouTube itd. 

 

Z kolei zastanawiam się czy 4K ma jakikolwiek sens w monitorze ? :/

 

Doadtkowo mam jescze dylemat w kwestii wielkości monitora, bo nie mam zbyt dużo miejsca. Zamieszczam grafikę w celu zobrazowania pomieszczenia  :)
https://zapodaj.net/102f400af7d22.jpg.html

Prosiłbym o pomoc w dokonaniu zakupu jak i o wypowiedzenie się w temacie użytkowników posiadających monitor Ultrawide.

 

Z góy dziękuję :)

Edytowane przez rafal0803
Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie z tego sprawę, ale monitor to zakup przyszłościowy, a nie wykluczam, że w ciągu roku albo dwóch kupię jakiegoś nowego PC-ta.

 

Poza tym GTX 960m wspiera 4k i myślę, że Wota albo Lola uda się odpalić :)

 

Zapomniałem dodać, że mam jeszcze integre od Intela, HD4000, także jbc to też powinno ruszyć :)

Edytowane przez rafal0803
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...