Skocz do zawartości

POLECANE SMARTFONY do 3000zł (lipiec 2021)


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • Igoruss zmienił tytuł na POLECANE SMARTFONY do 3000zł (luty 2021)
  • Igoruss odpiął ten temat
  • Igoruss podpiął ten temat
  • Igoruss zmienił tytuł na POLECANE SMARTFONY do 3000zł (marzec 2021)
  • Igoruss zmienił tytuł na POLECANE SMARTFONY do 3000zł (kwiecień 2021)
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.02.2021 o 13:35, Igoruss napisał:

Zaktualizowałem temat, dodałem nowe modele polecane na luty 2021. Sugestie mile widziane. 

Galaxy A52 5G w telefonach do 2000 zł powinien się odnaleźć ;) 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • Igoruss zmienił tytuł na POLECANE SMARTFONY do 3000zł (lipiec 2021)
  • 6 miesięcy temu...

Pojawiło się coś ciekawego do 3000 zł? Raczej android. Na aparacie mi nie zależy, bo mam A7m3  z obiektywami GM.Pojawiło się coś ciekawego do 3000 zł? Raczej android. Na aparacie mi nie zależy, bo mam A7m3  z obiektywami GM.

 

Początkowo myślałem o Oppo Reno 6 pro, ale ponoć Nord 2 to prawie to samo, a duużo taniej.

Edytowane przez sajczan
Link to post
Share on other sites

Oppo reno 6 pro ma chyba dobry aparat z tego co ogladałem, sam szukam tel w okolicach 3,5k najlepiej, a mi znowu zależy najbardziej na aparacie/kamerze, bo reszte bajerow to i tak teraz te wszystkie tele mają co potrzeba
zastanawiam się nad op9 pro, oppo reno 6 pro, czy może isc w stronę samsunga s20/21

Edytowane przez piccolo666
Link to post
Share on other sites

Nord 2 to nie prawie to samo co Oppo Reno 6 Pro. Mają tylko główną matrycę ze stabilizacją (OiS) taką samą (IMX766, ten sam co w Find X3/X3 Pro, Xiaomi 12 itd. itp Wydaje się, ze optyka do niej też w obu jest taka sama -6 soczewek, to samo światło)  ale Oppo  ma znacznie lepszy szeroki kąt i ma telefoto. Ma też snapa 870 zamiast mtk dimensity 1200 ai (dimensity 1200 ma pro w innych krajach, u nas pro nazywa się wersja pro+) oraz nieco lepszy soft aparatów (choć nord ma całkiem niezły). Poza tym zakrzywiony ekran (dla mnie wada) i w odczuciu wydaje się być solidniej zbudowany. Jest też zauważalnie droższy. Oba nie mają certyfikatu wodoszczelności i ładowania indukcyjnego jak komuś zależy. Nord 2 nie z każdym operatorem będzie dobrze współpracował (VoLTE, VoWiFi np w orange czy plus i chyba w play nie będzie działać, przynajmniej od strzału choć w TM nie powinno być problemu). Oppo jest nieco bardziej kompatybilne jeśli chodzi o VoLTE bo działa u wszystkich (z VoWiFi gorzej - jedni mówią, ze działa inni nie ale w wykazie orange nie ma).

Link to post
Share on other sites

Sam obecnie szukam dla siebie smartfona na co najmniej kilka lat. Zastanawiam się czy warto jest kupować flagowca (szczególnie, ze z tego co widzę w ostatnim czasie flagowce wszystkich firm znacznie poszły w górę). Czy po prostu poprzedni model albo jakiegoś średniaka. To na czym mi głównie zależy to dobrej jakości ekran w smartfonie no i ładne zdjęcia. Szczególnie wieczorami. Najlepiej również jakby dostępność była dobra, czyli nie trzeba było na niego czekać tygodniami.

Zastanawiam się nad przejściem na ios, do tej pory głownie miałem androida. Interesuje mnie 12  Widzę, ze model 13 jest znacznie droższy: Czy warto jest dopłacać te 800 zł czy w tym przypadku różnica jest jedynie kosmetyczna? 

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...