Skocz do zawartości

Monitor 24" 144Hz dla gracza! 1500zł


Recommended Posts

Siemanko wszystkim!

 

Tak jak w temacie poszukuje monitora w 80% przeznaczonego do grania. Wypatrzyłem sobie model:

 

AOC G2460PG

 

Zastanawiam się czy jest coś lepszego na rynku i wartego uwagi w podobnym przedziale cenowym.

Proszę o wszelkie opinie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak ale kosmiczne ceny są z G-sync, za to że to panel TN to powinni dać ten g-sync w cenie. Ale wiadomo jak ten cały system funkcjonuje. Sprzedać ograbić  ;)

A do Asuska można zainstalować g-sync  :P, tylko chyba to mało opłacalne wyjdzie. Może jak się trafi w dobrej cenie to sobie zamontuję  :D.

 

epejot A tak przy okazji co będzie napędzać ewentualny monitor?
Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

Nigdzie nie moge znalezc informacji o tym, ze matryca w tym monitorze jest 8-bitowa. Czy fakt, ze monitor jest w stanie wyswietlic 16,7mln kolorow o tym swiadczy? 

 

Mimo szczerych chęci nie mogę tego znależć,forum overclockers albo reddit,ktoś wysyłał zapytanie do acera i potwierdzili mu że matryca to true 8bit.

 

 

Tak ale kosmiczne ceny są z G-sync, za to że to panel TN to powinni dać ten g-sync w cenie. Ale wiadomo jak ten cały system funkcjonuje. Sprzedać ograbić  ;)

A do Asuska można zainstalować g-sync  :P, tylko chyba to mało opłacalne wyjdzie. Może jak się trafi w dobrej cenie to sobie zamontuję  :D.

 

epejot A tak przy okazji co będzie napędzać ewentualny monitor?

 

Mało to opłacalne moduł g-sync to koszt ok 200 dolarów do tego jeszcze kupę dłubaniny http://www.geforce.com/hardware/technology/g-sync/diy

Ogólnie monitory z g-sync to jakaś patologia.

TN-cena jak z kosmosu.

IPS-jakość poniżej krytyki.

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites

 

epejot A tak przy okazji co będzie napędzać ewentualny monitor?

 

 

GTX 1060 6gb Palit super jet stream. Wybór padl na AOC G2460PG. Zamówilem i czekam na przesylke. Doszedlem do wniosku ze sprosta to moim wymaganiom tym bardziej ze obecne mam 6 letniego LG flatrona. Pewnie to bedzie jak przesiadka z "malucha" do mercedesa ;]

Link to post
Share on other sites

 

 

AOC G2460PG

:( 

Miałem przez parę dni, skubany nie chciał współpracować z laptopem a wtedy nie miałem stacjonarki co by sprawdzić. Co prawda z drugiej ręki (ze zwrotu 14 dni)  ale może dlatego ktoś go oddał własnie z tego powodu a nic nie powiedział, cena była super jak za monitor z g-sync 24". Trzymam kciuki :).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...