Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuje rady odnośnie oceny komputera i czy warto coś zmodernizować Pod gry
Mój komputer;
-I 5 4990k +Muren 2 4.6GHz 1.257 v stabilny
-Asrock Z97 PRO4 Z97
-Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V (OC  2180Mhz)
-Zasilacz ocz 700w Pro (Grzeje się  jak Gram w GTAV Głownie on Grzeje mi obudowę )
-Radeon 280x (Zostawic czy zbierać na wymianę ?I Co teraz jest warte uwagi?)
- Gladius X60
-,500gb WDC (WD 500AAda-00S9B0) i 2TB (ST2000DM001) +SSD PX-128M6S
Zastanawiam się nad;
Kupno Ramu 2 x 4 Gb tego samego co mam 170zł
Wymiana dysku 500 Gb na 1 Tera moze 2 bo ten co mam jest z roku 2006 Chyba i muli strasznie.
Wymiana Zasilacza ale czy jest sens?
Wymiana Karty Graficznej Ale czy ma to sens ? 
 

 

 

Z góry dziękuje za rady 

Link to post
Share on other sites

Mocno grzeje się ten zasilacz ? 

 

 

 

Wymiana dysku 500 Gb na 1 Tera moze 2 bo ten co mam jest z roku 2006 Chyba i muli strasznie.

 

Co masz wgrane na tym mulącym HDD ? Chyba nie system ? Jeżeli trzymasz go jako magazyn danych, to wymiany nie ma sensu robić. No chyba, że brakuje Ci miejsca.

 

Jeżeli chodzi o GPU, to można pomyśleć o wymianie na coś wydajniejszego. Kwestia tego w co grasz oraz w jakiej rozdziałce.  

Link to post
Share on other sites

Zasilacz Grzeje się no tak około 50 +/-stopni wystraszyłem się bo nigdy obudowa nie była na dole taka gorąca myślałem z wentylator nie działał ale się kręci. Obudowa zasilacza na oko ciepła tak mniej więcej jak Radiator na Procku  

System mam Zainstalowany na SSD. Co do dysku Muli bo prędkości kopiowania są mizerne  strasznie i zanim kopiuje np 300Gb to mija 15 h około a na 2 Tera około 1-2 H  Co do Procka wystarczy mi prącej o Grafice myślę 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...