Skocz do zawartości

Fallout 4 Bractwo Stali wrogo nastawione - problem z misją Wsparcie Ogniowe


Recommended Posts

Witam graczy 

 

Mam problem z misją Wsparcie Ogniowe

 

Łaziłem sobie po mapie i trafiłem na budynek jakiejś elektrowni, nie pamiętam nazwy. W każdym razie głupi ch*j wpisałem kod na przechodzenie przez ściany i wpakowałem się w miejsce gdzie była jakaś rakieta, zaatakowały mnie syntki, później jak wyszedłem już pojawił się Paladyn Danse, coś tam ode mnie zabrał i generalnie spieprzyłem fabułę. Teraz jak idę na posterunek gdzie ten Paladyn jest, powinny posterunek atakować ghule a ja powinienem pomóc, ale nic się nie dzieje, Danse jest w środku, drzwi świecą się na czerwono (że nie powinienem tam włazić), jak wejdę to prowadzi gadkę ze skrybami że mu pomogłem jakąś część znaleźć itp a po tej gadce wszyscy mnie atakują. Może ktoś pomóc ? mam 90lvl i jakoś nie widzi mi się zaczynać gry od nowa. Kodów obiecuję już nie używać  :o Heeelp me  :cry:

Edytowane przez Headbanger
Link to post
Share on other sites

Nie przejąłem się tym wcześniej, wtedy miałem może 20lvl, teraz mam 90ty, odkrytą całą mapę, i większość misji pobocznych porobionych, więc nie mam możliwości wczytać takiego zapisu, bo go po prostu nie ma. Jedyny ratunek to użycie konsoli, tylko jakie komendy wpisać ?  :( Za dużo godzin nabiłem, żeby zaczynać grę od nowa.


Wygląda na to że całkiem popsułem quest bo go zresetowałem resetquest bos100

Mogę wejść teraz na posterunek, nikt mnie nie atakuje, ale i z nikim już nie pogadam. Chyba że ktoś ma pomysł jak zmusić Danse'a do gadania oraz reszte skrybów ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...