Skocz do zawartości

Drukarka laserowa do 500-600 zł.


Recommended Posts

Szukam drukarki laserowej do kwoty 500 lub 600 zł max. Drukowane będzie tylko monochromatycznie, około 100 stron miesięcznie. Liczę głównie na jej tanią eksploatacje w przyszłości, żeby cena tonerów nie była większa od samej drukarki i łączność bezprzewodową Wi-Fi. Nie potrzebuje urządzenia wielofunkcyjnego - skaner ze starej drukarki all-in-one nadal świetnie działa i ma się dobrze. :D

 

Tak - wiem, że 100 stron dla drukarki laserowej to trochę overkill, ale mam złe doświadczenia z atramentówką - bardzo szybko toner wysychał.

 

Nie orientuje się zbytnio na rynku peryferiów, więc liczę na was.

Edytowane przez ayasecon
Link to post
Share on other sites

A nie lepiej zrezygnować z tonera na rzecz ITS? Epson ma obecnie kilka ciekawych promocji przedłużenie gwarancji, zwrot za zakup i zapas tuszu na 2 lata, sam tusz to też wydatek nie za duży bo oryginalny pojemnik to koszt ok. 30 zł. a wydrukujesz na nim dużo wiecej niż na jednym tonerze. Także bym się zastanwoił.

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej zrezygnować z tonera na rzecz ITS? Epson ma obecnie kilka ciekawych promocji przedłużenie gwarancji, zwrot za zakup i zapas tuszu na 2 lata, sam tusz to też wydatek nie za duży bo oryginalny pojemnik to koszt ok. 30 zł. a wydrukujesz na nim dużo wiecej niż na jednym tonerze. Także bym się zastanwoił.

W tym wypadku myślę, że jeśli autor nie potrzebuje drukować w kolorze to praktyczniej wyjdzie jednak laserowa, ta HP P1102W jest dobrym rozwiązaniem, kaseta tonera zintegrowana jest z bębnem a same drukarki bardzo mało awaryjne. Jeśli chodzi o koszt eksploatacji to też świetnie wypada, http://www.sferis.pl/p/242256-actis-toner-hp-ce285a-lj-p1102-m1132-new-100-th-85a-actistonerhpce285alj.html

ok 50 zł płacisz za toner a przy takiej częstotliwości drukowania mam spokój przynajmniej na rok a że jest to proszek to też nie ma ryzyka, że coś zaschnie

Ktoś wyżej pisał na temat współpracy HP z zamiennikami to w przypadku drukarek laserowych nie ma żadnego problemu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...