Skocz do zawartości

Opinia o stronie g2a.com


Recommended Posts

Więc pierwsze pytanie można tej stronie ufać?

Moja odpowiedź brzmi i tak i nie.Jeśli oczekujesz pewności że dostaniesz klucz to na tej stronie wynosi ona 99%,zaś zwrot pieniędzy w takim wypadku 100% (pod warunkiem kupienia usługi g2a shield,tania a daje pewność zwrotu pieniędzy).

Czy jest u nich taniej niż u konkurencji? tak, lecz zależy to od wybranego sposobu płatności (prowizja).

A co z administracją? Odpisuje do dwóch tygodni od czasu wysłania e-maila.

Osobiście poleciłbym tą stronę.

https://www.g2a.com/r/do75-taniej

Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie polecam tej strony.Już wiele osób się przejechało. Taniej to nie znaczy lepiej. Warto o tym pamiętać. No chyba,że ktoś kupuje 3 gry tygodniowo....

Sam kupowałem tu wiele razy (17 udanych zakupów) i tylko raz nie otrzymałem klucza,szybko sprawa zgłoszona i w ciągu tygodnia otrzymałem zwrot pieniędzy,miałem kupioną usługę g2a shild. ;)

Link to post
Share on other sites

Też kupowałem sporo gier na G2A (myślę że około 30 kluczy) i nigdy nie miałem problemu, ponadto zawsze wyłączałem G2a shielda, bo były to zakupy po 15-30 zł (głównie stare gry, które na steam wciąż po 20 euro podstawka i kolejne 20 dodatki chodzą jak the evil within z season passem za który dałem 50 zł na G2a), może kwestia farta ale zawsze klucze dochodziły w kilkanaście sekund po zakupie, jeśli miałbym się wypowiedzieć to polecam. Tyle że trzeba pamiętać o tym, że G2a to pośrednik między Tobą a jakimś sprzedawcą, więc należy czytać  opinie o nich oraz po zakupie samemu oceniać daną osobę, by w przyszłości ułatwić innym życie bo wiadomo że zawsze się trafi oszust w takim miejscu, acz raczej ma krótką karierę, druga zasada nigdy nie kupuj giftów tylko klucze, bo gifty steam banuje

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Po ostatnim razie gdy mi ze steama wywalili gre z G2A już nic tam nie kupuję, wolę dopłacić i kupić w sprawdzonym sklepie ;)

 

 

druga zasada nigdy nie kupuj giftów tylko klucze, bo gifty steam banuje

Niekoniecznie, mi właśnie wywalili grę którą miałem w formie klucza.  

Link to post
Share on other sites

 

 

Niekoniecznie, mi właśnie wywalili grę którą miałem w formie klucza.  

A to jest coś dziwnego, bo niby jakim prawem? Podali chociaż powód? Bo przy giftach jest opisane iż jest zakaz handlu podarunkami i łamie to regulamin, ale nigdzie nie ma mowy o zakazie handlu kluczem, musiał to być jakiś wałek, a nie kupiłeś wersji z VPN-em rosyjskim i po prostu steam się skapnął że gra się z regionem nie zgadza i zbanował?

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Tam zdzierają kasę na czym się tylko da, chcesz zrobić przelew kasy na swoje konto biorą, chcesz edytować swoją ofertę również biorą, nie mówiąc już o cenie zakupu do której również naliczają jakąś prowizje bo finalna kwota którą pobrało z konta po zakupie różni się od tej podanej na stronie. Ja już tam nie zamierzam nigdy nic kupować.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...