Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zbliża się dzień technicznej śmierci mojego telefonu.

Czas zmienić na coś nowego. Interesuje mnie telefon:

 

1) Wyświetlacz 5' do 5,2' większy raczej nie, ponieważ mam małe dłonie

2) RAM >/= 3GB

4) Pamięć 32 >/= GB (im więcej tym lepiej)

5) Dobry aparat fotograficzny po środku telefonu (nie interesują mnie te na krawędziach)

6) GPS

7) Dual SIM

8) BRAK CZYTNIKA LINII PAPILARNYCH czy skanera siatkówki oka

 

mile widziane

9) wymienna bądź demontowalna bateria

 

 

Pytanie czy w dobie radosnego poddawania się inwigilacji produkuje się jeszcze wydajne telefony bez czytnika linii papilarnych?

 

Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi

Link to post
Share on other sites

Jedyne bez czytnika co mi przychodzi do głowy to Lenovo Moto x style i LG G4 ale 5.5 cala

No i to że czytnik jest to jie znaczy że trzeba z niego korzystać

Z dual simem to tez tak średnio i z wymienna bateria ale moim zdaniem lepiej niewymienna bo raz to gwarancja na baterię to 24 miesiące a nie 6, a po drugie to telefon jest znacznie lepiej spasowany.

Zobacz jeszcze Samsung Galaxy S6, Huawei P9, Nexus 5x, LG G5

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za porady, o LG G4 myślałem, ale po cichu liczyłem, że któryś z producentów robi jeszcze topowe telefony bez czytnika.

Bardzo poważnie rozważałem One Plus Three, ale czytnik mnie odstręcza, tym bardziej, że jest wbudowany w przycisk "home"

Ciekawie prezentuje się Idol 4S. Jest droższy i nie oferuje tak dużo jak One +3, ale ma lepsze głośniki, i pozbawiony jest biometrii, co przemawia na korzyść w mojej ocenie.

 

Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje

Link to post
Share on other sites

nwm czemu nie chcesz czytnika lini papialrnych xd mozesz kupic z czytnikiem i go po porstu nie uzywac :P jest to spoko sprawa wedlug mnie :D ja mialem note 4 potem g4 i bez czytnika bylo mniej wygodnie :P teraz chce 1+3 :P a co do idola 4s to wszystko dobre tylko bateria slaba bardzo tak samo jak w g4 na nadku 6.0 xd 2,5h d o3h na ekranie max :P

Edytowane przez warhero387
Link to post
Share on other sites

Chyba nie bedzie telefony który spełnia wszystkie wymagania.

 

 

czytnik mnie odstręcza, tym bardziej, że jest wbudowany w przycisk "home"
Huawei p9 ma czytnik jest z tyłu i nigdy nie będziesz musiał go użyć ani dotknąć (ale ma bardzo fajną funkcję gładzika). Niestety ma aparaty na krawędzi.

Nexus 5x tez ma czytnik z tyłu ale tylko 2gb ramu i brak dual sim.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to LG G5, brakuje mu tylko dual sim.

 

 

 

z wymienna bateria ale moim zdaniem lepiej niewymienna bo raz to gwarancja na baterię to 24 miesiące a nie 6
Według nowych przepisów jest 24 miesiace na całe urządzenie
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...