Skocz do zawartości

Problem z rozdzielczością w karcie NVIDIA


Recommended Posts

Witam, 

 

Od kilku dni zmagam sie z czarnymi paskami po bokach w grze CS GO. Wcześniej takie zjawisko nie wystepowało nawet po zmianie systemu na windows 10. Jednak po ostatniej aktualizacji owego systemu problem sie pojawił. Próbowałem już chyba wszytskiego. Skalowanie też jest włączone. Licze na pomoc. Z góry dziekuje

Link to post
Share on other sites

A może masz ustawioną rozdzielczość nie w proporcjach 16:9 lub 16:10 tylko jakąś inna np 4:3 - 1024:768 i dla tego masz psy po bokach

Właśnie ja bym chciał grać na 4:3 1024-768 tylko że gdy przestawiam na tą rozdzielczość pojawiaja sie paski po bokach. Na 16:9 wszystko gra lecz cieżko mi jest sie przestawić na ta rozdzielczość ponieważ grałem na poprzedniej prawie 13k godzin... Masz moze inny pomysł ?

Link to post
Share on other sites

Panel sterowania nvidia> dostosuj rozmiar i pozycje pulpitu > wykonaj skalowanie na : monitor .

Jest tylko jeden mały problem, otóż to mam strasznie ubogie opcje w panelu sterowania nvidia. Mam tylko Ustawienia 3D  Takie cos, PS zdj z internetuhttp://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_ekjcZb68kqo4ssOFFisn8XWHZCyEsJWL.jpg

Edytowane przez kubiszon2010
Link to post
Share on other sites

Ustaw rozdzielczość 1360x768 lub 1366x768 i powinno być ok Nie wiele wyższa od 1024 a już w formacie 16:9

Ale własnie chodzi o to ze ja nie chce grać na 16:9, tak jak wcześniej pisałem jestem przyzwyczajony do 4:3 1024:768 (rozciąniete) Wcześniej nie miałem z tym problemu ale zaktualizowałem windows i pojawił sie problem. Chyba ze chodzi Ci o rozdzielczość na pulpicie. W ten sposób też kombinowałem i kiedyś działał na pierwszej wersji windows 10 a teraz po aktualizacji ten sposób nie działa 

Ma ktoś jakieś inne rozwiązanie ?

Edytowane przez kubiszon2010
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...