Skocz do zawartości

Najtańsza myszka o kształcie i rozmiarze podobnym do Razera DeathAdder + podkładka


Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanko czy warto nadal kupić Razera DeathAdder ? np.

 

http://allegro.pl/mysz-laserowa-razer-deathadder-3500dpi-box-nowa-i6025474779.html

 

Jaka podkłada będzie dobra to SteelSeries Rival 100 oraz do ewentualnej nowej myszki?

 

Budżetu określonego nie mam - chodzi tutaj aby wydać jak najmniej i żeby to miało sens. 

 

Ogólnie Rival 100 jest dla mnie zbyt mały.... chłopaki zwracali mi na to uwagę ale byłem jak zwykle mądrzejszy i teraz chyba czeka mnie wymiana.....

 

 

@@@EDIT:

 

Budżet tak do 200 zł z podkładką (ewentualnie jeżeli będzie warto to mogę dorzucić kilkadziesiąt zł)

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Zowie EC2a troszeczkę mniejszy deathadder lub EC1a troszeczkę większa wersja EC2a. Obydwie świetnie wykonane, moim zdaniem zjadają Razera i mówię to z doświadczenia awaryjności Razera na własnej skórze. Tak, wiem torchę więcej niż zankłada budżet, ale ja bym dołożył.

 

Co do podkładki to ja mam Goliathusa Speed, ale też A4tech X7 za 15 zł z saturna i działa na niej równie dobrze.

Edytowane przez remi.88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem Razera Deathadder tą pierwszą wersję.... był ze mną dość długo (5 latek ;) ), był zalany razem z klawiaturą Razer Lycosa (która działa do dzisiaj) całkowicie deszczówką (otwarte okno dachowe). Sprzęt podłączony był ciągle do komputera :), działał bez problemu dalej. 

 

Za kształtem tej myszki "tęsknie" dość mocno dlatego szukam jej podobnego zamiennika bądź oryginału :).

 

Chyba faktycznie się zdecyduję na nią... byłą dla mnie idealna :).

 

Druga sprawa jaka podkładka ? Kolega ReMi zapodał:

 

Goliathus Speed - A4tech X7

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...