Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Aktualnie posiadam takie cudeńko techniki "microsoft wired keyboard 800" i chciałbym to zamienić na nowego mechanika. Po przejrzeniu dostępnych klawiatur na rynku i orientacji w przełącznikach doszedłem do wniosku ,że skoro to klawiatura na lata chciałbym kupić coś dobrego ,a jak wiadomo sprzęt premium kosztuje. Nie będę ukrywał wygląd jest dla mnie sprawą kluczową i dlatego chciałbym kupić coś z podświetleniem RGB.

 

A wiec ,żeby uściślić wymagania:

 

Cena : 500zł (550 nie będzie tragedii)

 

Podświetlenie: Pełnie RGB z możliwością przypisania koloru dla każdego przycisku osobno

 

Podpórka pod nadgarstki: Mile widziana ,aczkolwiek nie konieczna

 

Przełączniki : MX Speed lub Red z naciskiem na pierwsze :v (jestem osobą o lekkiej ręce i sporo programuje (patrz pisze) 40% pozostały czas gram mam nadziej ze w miarę dobrze dobrałem przełączniki jeśli ktoś ma inne zdanie proszę o komentarz)

 

Podsumowując :

jedynymi propozycjami na MX speed są:

 

Corsair K70 rapidfire RGB

Corsair K65 rapidfire RGB

 

Co do MX red to pewnie też polecicie "legendarną" k70 z RGB :v

 

Naturalnie czekam na propozycje i opinie (szczególnie użytkowników MX speed bo są to nowe przełączniki i mało jest opinii o nich)

 

 

Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam za tak obszerny opis tematu :)

 

Pozdrawiam

 

 

Link to post
Share on other sites

Posiadam Corsair Rapid RGB MX Speed. Klawiatura warta swojej ceny. Solidnie wykonana, przelaczniki MX speed dla mnie sa lepsze zarowno do grania jak i pisania od MX Brown (posiadam Vortex Pok3r MX Brown), chociaz to akurat subiektywne odczucie. Oprogramowanie wymaga troszke czasu do poznania jak zaprogramowac profile i klawisze ale dziala bez zarzutu. Nie jestem fanem Corsair i nigdy nie sadzilem ze nabede klawiature tej firmy ale nie zaluje. Produkt warty swojej ceny i moge szczerze polecic. 

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Byłem dokładnie w tym samym miejscu co ty kilka tygodni temu ;)

 

Wybór padł na Corsair K70 rapidfire RGB, sprzęt premium, cena również ;) Naczytałem się przed wyborem, gdyż wahałem się jeśli chodzi o rapidfire / MX speed aka. Silver/Gray ze podobno są głośniejsze niż redy, podobno notorycznie popełnia się błędy, nie nadaje się do pisania itp itd. Okazało się jak zwykle że piszą to ludzie który sprzętu najczęściej nie mieli w rekach i pojawiają się teksty "...podobno coś tam skrzypi...".

 

Osobiście jestem bardzo zadowolony z klawy, jakość wykonania ogólny feel sprzętu. Nie wiem może jest to spowodowane tym ze przesiadałem się z membranowej za 100zł na mechanika za 700zł wiec różnica jest ogromna. Może ktoś kto siedział na redach, nie byłby zadowolony... tak czy inaczej mogę z czystym sumieniem polecić, a pod koniec dnia zamawiaj online //14 dni na sprawdzenie i jak ci nie będzie pasować to zwrócisz :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...