Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro vs Z3 Compact vs Nexus 5


Recommended Posts

Witam!
Przyznam, że jestem trochę w kropce. Posiadam iPhone 4s i uznałem, że czas się przerzucić na Androida xd Waham się pomiędzy tymi modelami...planuję kupić używkę (raczej na pewno w przypadku tych pierwszych dwóch)... 

Od telefonu oczekuję:

*sprawności w codziennych zastosowaniach

*w miarę wyświetlacza

*baterii tak, żeby nie trzeba było ładować codziennie przy normalnym użytkowaniu

Amatorem gier na telefon raczej nie jestem :P

 

1.Czy warto naprawdę dopłacać do tego Redmi Note 3 Pro/Z3C? Nexus 5 ma naprawdę tak słabą baterię jak mówią?

 

2.Kusi mnie Z3C, bo miałem go w ręce i naprawdę dobrze działa, robi fajne zdjęcia no i przyjemnie leży w dłoni (nie jest jakiś wielki). Czy lepszy jest Redmi Note 3 Pro? Oprócz tego, że większy wyświetlacz?

 

3. Jakieś wady Z3C?

 

Doradźcie, bo przestałem na jakiś czas interesować się smartphone'ami,bebechami itd i nie mogę się zdecydować...

Link to post
Share on other sites

Z3 c swietna bateria ale poza tym przegrywa na kazdym polu z nexusem 5, nexus ma lepsze podzespoly, aparat, czytnik palca, dluzsze wsparcie.

 

Nexus nie ma startu z baterią do z3c ale malo jest telefonow ktore mogly by na tym polu sie z nim rownac wiec to nie tak ze nexus pod tym wzgledem odstaje.

 

O xiaomi nic ci nie powiembo sie nie interesuje

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Z3 c swietna bateria ale poza tym przegrywa na kazdym polu z nexusem 5, nexus ma lepsze podzespoly, aparat, czytnik palca, dluzsze wsparcie. Nexus nie ma startu z baterią do z3c ale malo jest telefonow ktore mogly by na tym polu sie z nim rownac wiec to nie tak ze nexus pod tym wzgledem odstaje. O xiaomi nic ci nie powiembo sie nie interesuje Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Jak to ma lepszy aparat? Widziałeś zdjęcia robione Nexusem 5, a Z3C? Sony robi świetne zdjęcia...nie mówiąc o tym, że wspaniale wypadł nagrywając film w 4k zjeżdżając na nartach z Chopoku, co mnie naprawdę zdziwiło.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...