Skocz do zawartości

Tani sklep z kablami i przedłużkami w oplotach


Recommended Posts

Dajcie sobie spokój z Oplatanie.pl - zerowy kontakt, zamówienie + pieniądze we wrześniu a "ostatnią" paczkę dostałem w te środę 12.01.2011. Kompletny ignorant, kiepskie oploty na przedłużkach (różnej długości kable w przedłużce np. 24 pin, 8 pin itp. - wykonanie na 0 poziomie, sam musiałem poprawiać wszystkie oploty - co do oplotów i tych przedłużek - dostałem je po 2 miesiącach od złożenia zamówienia). Szczerze odradzam.

Link to post
Share on other sites

najladniejsze sa MDPC, a co do oplatanie.pl to eoblack ( z pclab ) to fleja - trzeba bylo zobaczyc bude silverstone TJ07 ktora od niego kupilem... nie dosc, ze dostalem ja w czesciach to byla niekompletna, w oplakanym stanie ( miala byc w idealnym ). na zwrot kasy czekalem 4 miesiace.

mozesz jeszcze sprobowac tutaj: http://oploty.net/index.html Ciciek kupowal i chyba jest zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Zawieszenie działalności
2010-12-22, Marcin

Z dniem 22. grudnia 2010 roku sklep internetowy OPLOTY.net kończy swoją działalność gospodarczą. Jednocześnie niemożliwym staje się rejestracja i składanie zamówień. Wszystkie niezrealizowane zamówienia są anulowane.

.daft zanim coś napiszesz to sprawdź:)

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że teraz napisaliście o tym oplatanie.pl... właśnie miałem tam zamawiać co nieco... W takim wypadku trzeba zamówić z mdpc... Tylko te 9e samej przesyłki mnie jakoś odstrasza... :) A może ktoś jeszcze ma zamiar stamtąd coś brać? To społecznościówkę zrobimy. :)

Link to post
Share on other sites

No ale to na oplatanie to tylko robota jest do Upy.... Same oploty można zamawiać , p oprostu im się robić nie chce ale oploty pewnie szybko by przyszły...

 

Powiedzcie mi.... Corsair czepia się o oploty na kablach ?

 

Bo zastanawiam się nad "wybieleniem :) " kabli :)

 

I na takiego Corsair TX650 to ile metrów oplotu by poszło ?

 

http://www.myalbumbank.com/albums/userpics/10080/00medusaPSU.jpg

 

Licząc że każdy kabel osobno to gdzieś z 20M ?

Link to post
Share on other sites

faktycznie, jest adnotacja. nie czytalem bo nigdy nie robilem tam zakupow, robil moj znajomy i dlatego pamietalem adres strony. co do kupna z MDPC to mozna robic zamowienie ale musza znalezc sie przynajmniej 4-5 osoby.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Myślę, że to dobry temat aby zapytać... Nie znam się, więc proszę o wyrozumiałość. Dlaczego kupujecie przedłużki za czasem niemałe pieniądze zamiast przeciąć przewody i wlutować przedłużki z jednożyłowego przewodu. Pisze oczywiście o przewodach zasilających. Na takie połączenia koszulka termokurczliwa najlepiej taka wulkanizująca się i po krzyku.. Koszt, powiedzmy symboliczny. Chodzi o "problem" z lutowaniem, utratę gwarancji, czy o co? Jeśli to kwestia gwarancji to rozumiem i koniec tematu, ale z drugiej strony jeśli w grę wchodzi zasilacz za 130 -160 PLN (właśnie jestem na etapie wyboru między Seasonic 400 i 500W) to nie widzę większego sensu w wydawaniu ponad 100 PLN na dopinane przedłużki, jeśli nowy zasilacz to 30-60 PLN większa kwota. Przy czym, ja zakładam, że poprawnie zlutowane przedłużki nie wpływają negatywnie na pracę zasilacza i jego trwałość (mogę się mylić).

Link to post
Share on other sites
  • 5 lat później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Czy mógłbym odświeżyć temat i zapytać o listę polecanych przez was sklepów z kablami?

 

Potrzebuję zakupić zwykłe czarne kable w oplocie

1x 24-pin ATX

1x 4+4-pin EPS12V

2x6+2-pin PCIe

Edytowane przez Po1nter
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...