Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon z naciskiem na zdjęcia - iphone or samsung ?

smartofn photo iphone ajfon samsung s6 edge foto do zdjęć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 MackieMesser

MackieMesser
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 22:24

Dzień dobry!

Chciałbym prosić o radę.
Moja ulubiona Lumia 520 niestety dycha ostaniem sił już.... I jestem zmuszony poszukać nowego telefonu. Zależy mi na jak najlepszej jakości zdjęć. Najlepiej z możliwością ustawień manualnych. Cenny jest też czas pracy na baterii. Reszta ma mniejsze znaczenie. No może wygląd jeszcze :P

Zastanawiam się pomiędzy Samsung S6 Edge +,  a Iphone SE.
Zdaję sobie sprawę jak bardzo się różnią te smartfony, ale prosiłbym o pomoc w wyborze, lub podsunięcie jakieś lepszej alternatywy.
Z góry zaznaczam, że nie wydam 5 tysi na nowego ajfona ;)

Thanks from the mountian :D za wszelkie sugestie

• 0

#2 DeltaWorld

DeltaWorld
  • wrum wrum

• 83 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 08:12

To dobrze, że nie wydasz 5k na nowy iTelefon, bo wystarczy 3350zł :P

Trochę rozrzut z tymi wielkościami telefonów... Ja bym się najpierw zastanowił jakich gabarytów telefonu poszukuję :)

PS

Po środku masz jeszcze Japko 6s (jest w cenie s6 edge+) :P

• 1

:)

#3 MackieMesser

MackieMesser
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 17:33

No właśnie nie do końca jestem zdecydowany co do rozmiaru :P
Mam styczność z iphonem 5s i czasami wydaje mi się troszkę za mały ;) przy przeglądaniu internetu, allegro itd.
No ale też nigdy nie miałem większego telefonu niż Lumia 520...
Boję się trochę inwestować w iphone ze względu na politykę firmy. Wszystko droższe :(
A widziałem dzisiaj tego samsunga w sklepie, pomacałem i wydaje się fajny :D

• 0

#4 roibu

roibu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 19:52

Niedługo będzie http://www.sferis.pl...-1304-7020.html nie dość że ciekawa optyka to jeszcze dodają słuchawki do tego .

• 0

#5 MackieMesser

MackieMesser
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 21:40

Niedługo będzie http://www.sferis.pl...-1304-7020.html nie dość że ciekawa optyka to jeszcze dodają słuchawki do tego .

Czytałem gdzieś, że oprogramowanie Sony nie wyrabia z obsługą aparatu. Przez co zdjęcia w porównaniu do konkurencji tracą.

No i cena w przedsprzedaży 3 tysie. Trochę dużo. Nawet z tymi słuchawkami :P 

A im dłużej czytam tym mniej wiem... Podobno Samsung majstruje coś z aktualizacjami i starsze telefony zamulają? Prawda to?

Ja nie mam zamiaru za rok kupować nowego telefonu...

Użytkownik MackieMesser edytował ten post 14 wrzesień 2016 - 22:00

• 0

#6 AnkaKot

AnkaKot
  • Nowicjusz

• 3 postów
  • Miejscowość:Bochnia

Napisano 26 luty 2019 - 13:21

Jeśli chodzi o zdjęcia to lepsze robi oczywiście iPhone. Są one nie do porównania z innymi telefonami - to już było wiadomo od dawien dawna. Sama jestem posiadaczką jednego. Nie tak dawno zamawiałam do niego nowe przeróżne etui z ...................teraz mój telefon wygląda modnie i zadbanie. 

Spam

adivxv

Użytkownik adivxv edytował ten post 27 luty 2019 - 23:02

• 0

#7 martin7

martin7
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 26 luty 2019 - 13:23

Jeśli chodzi o zdjęcia to lepsze robi oczywiście iPhone. Są one nie do porównania z innymi telefonami - to już było wiadomo od dawien dawna. Sama jestem posiadaczką jednego. Nie tak dawno zamawiałam do niego nowe przeróżne etui z teraz mój telefon wygląda modnie i zadbanie.
Zacny post! Pachnie marketingiem szeptanym na kilometr :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartofn, photo, iphone, ajfon, samsung, s6, edge, foto, do zdjęć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych