Skocz do zawartości

Recommended Posts

Forumowicze,

 

Po raz kolejny zwracam się do Was o pomoc. Od jakiegoś czasu rozglądam się za telewizorem 21.5" do powieszenia na uchwycie VESA. Szukam czegoś z rozdzielczością Full HD i obsługą HDMI. Idealnie by było, gdyby miał w miarę porządne głośniki, bo ma pracować w dość głośnym pomieszczeniu(kuchnia). Oglądany będzie w odległości 2.5-3.5m. Poza tym nie mam specjalnych wymagań, więc teoretycznie nie powinienem mieć problemu z wyborem, prawda? Pomimo tego jednak ogromna ilość modeli paraliżuje moją zdolność do podejmowania decyzji. Szczerze powiedziawszy każdy wydaje mi się niemal identyczny, a lektura poradników niestety niewiele pomaga. Z tego powodu proszę o pomoc w wybraniu dobrego modelu w budżecie ~700zł. Z wyprzedzeniem dziękuję za odpowiedzi. 

Link to post
Share on other sites

Koniecznie musi być 21,5 cala??? 24 cale to też nie gigant a większy wybór. Polecałbym nawet 32! Nie ma za wielu sensownych ofert małych telewizorów FullHD. Natomiast 32 to już bardzo popularna wielkość. Np. na Ceneo jest tylko kilka (4 sztuki), i to tylko jeden dużej marki, przy okazji w cenie telewizora 32 cale z wyprzedaży na Allegro. Sam kupiłem rok temu na portalu aukcyjnym telewizor znanej marki za jedyne 1050 zł, kiedy dwa lata temu kosztował 1600! Np. Samsung UE32J5000 za 749 zł wygląda ciekawie. Jeśli nie potrzebujesz Smart TV, to moim zdaniem ciekawy pomysł. Dogadaj się tylko, czy możesz odesłać po kilku dniach testu i to powinien być niezły wybór.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...