Skocz do zawartości

gtx 970 czy 1060 6gb?


Recommended Posts

nie wiem która... myślałem nad 1070 ale zrobię to przy zmianie kompa za ok 2 lata i wtedy kupię coś lepszego. na chwilę obecną zastanawiam się nad:

 

http://allegro.pl/gigabyte-gtx-1060-windforce-6gb-gddr5-fv23-36m-gw-i6482697029.html

 

albo

 

http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-970-4096mb-256bit-directcuoc-mini-i6448551760.html

 

 

wiem ze 970 możńa znaleźć nieco taniej, ale mogę dołożyć do 1060 6gb tylko czy warto? i tu pytanie do expertów..

 

radka nie chcę, złe doświadczenie z przeszłości...

 

 

monitor 144hz...

Edytowane przez Biszu78
Link to post
Share on other sites

powiem tak.. obecna karta to asus i jest ok co do temperatur to jest porównywalnie z innymi, ale np płyta główna też asusa okazał się wadliwa, chyba to nie ma co brać pod uwagę problemowości... tylko losowość :)

 

co do 970, brałem pod uwagę ale nowe, używka to temat rzeka i też nie łatwo coś wyłapać w tych cenach co piszesz raczej coś w okolicy 1000-1100zł, nowe w dobrej cenie jakiej były jakiś czas temu na wyprzedażach są nie dostępne, 1060 wiem ze to kilka fps, ale przy cenie nowych kart nie ma sensu brać 970. 1060bd dla mnie przeskokiem technologicznym z Zimbabwe do Japonii :) wiec do 1070 musiałbym dołożyć około 700zł co dla mnie i tak nie ma sensu. wolę dołożyć kolejne 700 i wymienić sobie za jakiś czas procek i płytę ..  aczkolwiek za 2 max 3 lata znowu coś złożę za 4-5k pln. 

 

w każdym bądź razie G1 juz zamówiona, dostałem rabat "po znajomości" cena jest bdb więc nie będę zmieniał już decyzji.

 

 

dzięki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...