Skocz do zawartości

Przesiadka z GTX 770 2GB


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Enthu5iast,

Recommended Posts

Cześć,

 

Planuję w przeciągu 1 tyg. wymienić kartę graficzną. Obecnie posiadam Gigabyte GeForce GTX 770 OC 2 GB GDDR5 [WINDFORCE 3X]. Rozdzielczość z jakiej korzystam to 2560 x 1440 (60Hz); procesor Intel Core i7 4770K, zasilacz Corsair AX860W. Kwota do wydania to ok 2200 zł. Na oku mam EVGA GeForce GTX1070 FTW GAMING ACX 3.0 8GB DDR5 za ok. 2080 zł. Czy okolicach 2100-2200 zł znajdę coś ciekawszego? Z góry zaznaczam że model Gigabyte G1 Gaming odpada ze względu na sporą głośność, a model MSI Gaming X ze względu na wygląd. Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Edytowane przez Enthu5iast
Link to post
Share on other sites

To zostaje Palit lub Zotac...

Masz na myśli Zotac AMP! czy AMP! Extreme? Ten pierwszy podobno nie jest cichy, a jeśli chodzi o drugi model, to nie wiem jak z kulturą pracy... bo taktowania ma wyższe niż EVGA i zasilanie tak samo 2 x 8-Pin, ale karta od ZOTAC jest droższa o jakieś 150 zł.

 

Co do Palita, to podobno wszyscy je polecają, ale jak jest z jakością wykonania? Są tak samo solidne jak ZOTAC i EVGA? Palit ma zdaje się krótszą gwarancję.

 

I nie wspomniałeś o ASUSie. Nie warto się interesować kartami z tym GPU od ASUSa?

Edytowane przez Enthu5iast
Link to post
Share on other sites

Mam Palita GameRock i mogę polecić. Karta niemal bezgłośna, wydajna (stockowy boost na poziomie 1924 MHz), 3 lata gwarancji, oraz bonusowo RGB. Jedyna "wada", to chłodzenie na 2.5 slotu, więc upewnij się, że zmieści się na płycie.

Link to post
Share on other sites

szukać używek tak zabawne ale ludzie sprzedają już 1070 :] bądz 1080 można już dorwać na aukcjach za 2700 sprzedasz 770 i coś z tego będziesz miał Tak jak Mi doradzali jak grasz w 2k rozdzielczości to 1070 to jak 980TI lekko podkręcone skokiem jest 1080 i ona jest dedykowana do tej rozdzielczości.... Zresztą na YT jest wylew filmów z gier i najpopularniejszych kart jak się one trzymają  :] 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

Po niemal miesiącu poszukiwań i przeanalizowaniu setek stron i filmów na YT ostatecznie mój wybór padł na EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 ze względu na solidne wykonanie, dobrą kulturę pracy, znakomite wsparcie producenta oraz atrakcyjną cenę w stosunku do konkurencji. Dziękuję wszystkim za porady i wszelką pomoc :)

 

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...