Skocz do zawartości

Jaki wybrac telefon na abonament?


Recommended Posts

Czesc. Zamierzam wziac telefon w Plusie na abonament i chcialbym sie zapytac ktory bedzie najlepszy. Moje wymagania:

- doplata maksymalnie 100zl, ale najlepiej 0zl. Prosilbym o propozycje telefonow z doplata z tych widelek: 0zl-30zl, 31zl-50zl, 51zl-75zl, 76zl-100zl.

- dual sim - fajnie, zeby mial

- bardzo dobry wyswietlacz

- wytrzymala bateria

Telefon glownie bedzie uzywany do dzwonienia i smsowania. Od czasu do czasu internet czy aparat.

 

Link do strony Plusa:

ww.plus.pl/telefony/abonament/przejdz-z-karty?deviceTypeCode=PHONE&processSegmentationCode=IND.SUB.MIG.POSTPAID&marketTypeCode=IND&offerNSICode=NIZBS24B&contractConditionCode=24A&tariffPlanCode=5F3AC&offerRoot=ztelefonem-abo-pre&offerRoot=ztelefonem-abo-pre

 

Przepraszam, za brak polskich znakow.

Link to post
Share on other sites

wyskoczyły oferty dla abonamentu 24 msc 59zł miesiecznie, według mnie oferty tam są tragicznie nieopłacalne, nawet do p8 lite każą dopłacić 250 złotych, co chyba rok temu w play mój szwagier miał podobne oferty. 

 

Do tego abonament ten obejmuje bez limitu wszystko i 4gb internetu.

 

Polecam przejść na niewiążącą umową ofertę viginMobile gdzie za 29 złotych masz te same warunki plus 7 gb internetu, a w dodatku kiedy tylko chcesz możesz przejść na inny pakiet (nawet ten za 0 złotych jest ciekawy  :) lub nie aktywować żadnego wogóle. A telefon kupisz we własnym zakresie za zaoszczędzone pieniądze, 24 miesiące razy zaoszczędzone 30 złotych masz 720 złotych, czyli kupisz nowego p8 lite i jeszcze ci zostanie, a nie musisz dopłacać....

 

Takie jest moje zdanie, abonament wogóle nie jest opłacalny na dzień dzisiejszy. 

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Co do telefonu to nie ma wątpliwości, i kolega balans ma jednym rację - taniej wyjdzie wziąć telefon poza abonamentem - np n raty. ale to tyle...

 

 

 

Telefon glownie bedzie uzywany do dzwonienia i smsowania. Od czasu do czasu internet czy aparat.

 

Najlepszą obecnie ofertą dla Ciebie będzie Freedom1 od Premium mobile.

 

Będziesz miał tam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci + 5 GB internetu miesięcznie za 19,90 zł/miesięcznie. W virgin miałbyś i drożej i mniej :) więc po co przepłacać.

Edytowane przez MMbajorek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...