Skocz do zawartości

Telefon 5,5'' dobra bateria do1200 zł Redmi Note 3 Pro?


Recommended Posts

Witam.

Bardzo proszę o pomoc przy wyborze telefonu. Posiadam teraz Samsunga Galaxy Note 3 Neo LTE. Uważam że to świetny telefon i gdyby nie awaria aparatu fotograficznego to bym go nie wymieniał.

2 miesiące temu prosiłem o propozycje jakiegoś smartfona.

 

Moje wymagania:

-cena do około 1200 zł

-ekran 5,5''

-dobra bateria (bardzo ważne)

-slot na kartę SD

-system Android

 

Pojawiło się kilka propozycji z których najbardziej spodobała mi się Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Muszę w ciągu miesiąca dokonać zakupu i chciałbym potwierdzić czy faktycznie wg was jest to rozsądny zakup. Moją uwagę zwróciła też premiera kilka dni temu Xiaomi Redmi Note 4.

Główna różnica to procesor.

 

 

Bardzo proszę o pomoc w wyborze lub sugestię jakiemu telefonowi warto się przyjrzeć.

 

 

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

1. Xiaomi na razie mają w miarę pewną, nie wiadomo na ile tak na prawdę, ale na dzień dzisiejszy mają.

2. Nie musi zamawiać z Chin. Można zamówić z IBUYGOU z Europy. W Polsce jedynie urządzenia z ibuygou mają serwis we Wrocławiu.

Edytowane przez Rica1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Xiaomi mają niepewną gwarancję i musiałbyś zamawiać w Chinach.

 

Zobacz A5 2016, P9 Lite, Honor 7 (większych z dobrą baterią nie dostaniesz w tej cenie)

Przypomniał mi się Moto X Play 5,5'', też ma dobrą baterię.

 

Wymienione przez Ciebie telefony mają ekrany 5,2''.

Na tej aukcji można kupić towar z Polski, z fakturą i gwarancją 2 lata realizowaną w Polsce:

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-3gb-64gb-dual-lte-helio-x20-i6448699764.html

 

Co myślicie o samej specyfikacji telefonu? Wg mnie wygląda lepiej od każdego z wymienionych powyżej.

Link to post
Share on other sites

Podałem te telefony, które sa godne uwagi poza Xiaomi, niestety mało jest 5,5" z dobrą baterią Aukcja jest ok, bo sam zastanawiałem u nich powerbank od Xiaomi

Zawsze miałem samsungi. Trochę boję się "chińczyka". Wybrałbyś tego Xiaomi czy raczej któryś z wcześniej zaproponowanych pomimo gorszej specyfikacji?

Boli mnie jeszcze że ten Redmi Note 4 nie ma na razie języka polskiego. Czy dostanie język polski w aktualizacji OTA czy trzeba się będzie bawić samemu w podmianki (nie jestem w tym biegły).

Finalnie czy wybierając tylko spośród Xiaomi wybralibyście Note 3 Pro (ze Snapdragonem 650) czy Note 4 (z Helio X20)? Niestety nie udało mi się znaleźć rozsądnego porównania tych procesorów. Większość ludzi tylko pisze że ogólnie Mediateki to nie to co tygrysy lubią najbardziej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...