Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Proszę o poradę w doborze karty graficznej. Zakupu zamierzam dokonać po dziesiątym miesiąca bieżącego ;) Przewidziana kwota to 700zł, z tym że preferuje nową kartę. Dodatkowo nie mierzę w Ultra.

Zastosowanie: CSGO/TESO/Arma3/RUST/BF1/Wiedzmin3/GTAV/internety itp.
Specyfikacja:

Procesor: Intel Pentium G3220 3.0GHz

Karta graficzna: Intel HD2500

Płyta główna: Gigabyte B85M-HD3

Pamięć RAM: 12GB

Moc zasilacza: 350W (w razie konieczności wymiany mam 450W na gorsze czasy :P)

Rozdzielczość monitora: Aktualnie 1280x1024. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu zmieniam na coś FHD.

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie chciałbym przekraczać 150zł. Wtedy będzie znowu ciężko z ew. dołożeniem do karty :/ Dodatkowo na początku planowałem założenie RX 460(ten najsłabszy) więc zasilacz nie grał większej roli. Tylko te mieszane recenzje i nieobeznanie w aktualnym rynku zbija mnie z tropu.

Edytowane przez AlterNativ3
Link to post
Share on other sites

RX 460 to jest teoretycznie najmocniejsze co możesz włożyć pod ten komp, ewentualnie starszy i nieco słabszy GTX 950.
Ale nawet przy tych kartach obawiam się że twój zasilacz może nie być najlepszy. Co to za zasilacz?

Link to post
Share on other sites

Różnica jakaś tam jest, jedne karty są chłodniejsze a inne głośniejsze. Gigabyte z reguły jest dobry ale głośny, nie wiem czy tyczy się to również RX 460. Na morelach widzę zbyt dużego wyboru nie ma, albo Gigabyte rx 460 4gb albo sapphire rx460 nitro 4gb który jest ciut droższy ale może mieć lepsze i / lub cichsze cichsze chłodzenie (przy tym conajmniej tak samo wydajne).

Link to post
Share on other sites

W wieśku 3, gta 5 i bf1 z tym prockiem na średnich nie dasz rady, choćbyć miał gtxa 1080. Kup sobie 750ti/gtxa 950 max, chyba ze myślisz o zmianie na co najmniej i3 to wtedy szukaj używek albo czekaj do października bo ma się pojawić na rynku gtx 1050, najprawdopodobniej w cenie 700-800zł.

Edytowane przez katystopej
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...