Skocz do zawartości

Ostrzeżenie od admina za przestrzeżenie innych o kupnie podrobionego produktu


Recommended Posts

masz racje nie odpuszczaj   

 

zadnej reakcji admina czy tej całej reszty jedynie świadczy o poziomie tego forum, 

 

ostrzeżenie dał i jaśnie pan  ma zwykłych użytkowników w dalekim poważaniu, napisałbym jeszcze pare słów na temat takiego działania ale nie tylko tu tacy siedza

Edytowane przez stalkerpl
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziwna sprawa, bo jeszcze jakiś czas temu, zdarzały się ingerencje modów w tematach sprzedażowych. Bez ogródek powiem, że @Nowaj czasami odwodził ludzi od kupna jakiegoś sprzętu za wygórowaną cenę. Czasem miałem wrażenie, że zaburza to nieco wolny rynek, ale w gruncie rzeczy chciał dobrze.

 

Tutaj sprawa jest nieco inna, bo sprowadza się do ukrywania pewnych istotnych faktów. Niektórzy mogą nie być świadomi tego, co dana osoba sprzedaje. Dla mnie to 100% podróbka, co z resztą widać na zdjęciach, ale nie każdy zna się tyle, aby mu to łatwo przyszło.

 

Takie zgłoszenia popieram. Co do administracji, to są tylko ludzie, pamiętaj.


Dodam, że temat obecnie ma tytuł "Galaxy S5...."

 

Boże widzisz i nie grzmisz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do administracji, to są tylko ludzie, pamiętaj.

Takie rzeczy nie powinny mieć absolutnie miejsca a jak ktoś się nie nadaje na tego typu stanowisko to powinien podać się do dymisji. Krótka piłka.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Wiem,ja tylko dorzuciłem trochę swojego. Tylko tu się narzuca takie znane zdanie "...podnieś i rzuć kamień...". Błędy popełniają wszyscy i dodatkowo ,to co wykonują (raz lepiej,raz gorzej) nie jest podstawowym źródłem ich utrzymania. Chodzi mi tylko o zachowanie spokoju i czasem zrozumienia...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz jarrino. Szarik napisał że jeżeli ktoś się do czegoś nie nadaje to powinien podać się do dymisji. Co mają do tego chirurdzy? Podążając za tym co napisał Szarkik - Jeżeli chirurg źle poskładał pacjenta, zaszył w nim kawałek szmaty to powinien odpowiedzieć za swoje błędy/ stracić uprawnienia do wykonywania zawodu. Na szali jest ludzkie życie/zdrowie więc nie ma mowy o usprawiedliwianiu ich błędów mówiąc "to tylko ludzie" 

 

Nie mogę strawić tego że użytkownik chce wyjaśnić na PW zaistniałą sytuację a druga strona usuwa wiadomość/ nie odpowiada.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Trochę ciężko nazwać błędem celowe wysłanie do użytkownika (który zachował jak najbardziej poprawną postawę na naszym forum) ostrzeżenia, zlewanie go i usuwanie postów alarmujących o "wałku" jak wspomniał już Fanbooj od innych użytkowników forum. Spamem bym tego raczej nie nazwał bo coś jednak jest na rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Okar - prawdą jest,że z mojej strony za grubo szyte porównanie. A błędów w sztuce jest tyle,ile lekarzy na świecie,razy x...Razem z Wami mam nadzieję,że sprawa się wyjaśni,choć nie jest to tym,na co oczekuję w swoim życiu...:)

Link to post
Share on other sites

Panowie, bez paniki. Zaraz wyjaśnimy o co chodzi (a może nieco "później" zaraz, bo aktualnie mam coś innego na głowie). Choć w dużej mierze sami już pewnie doszliście do prawdy wspólnymi siłami - na forum od dawien dawna piętnujemy wszelkiej maści wałki, jak było wspominane, a z uwagi na ilość wszelakich zgłoszeń/działań czy zwykłego ruchu który mamy dziennie zdarza się coś pominąć czy przeoczyć (łącznie z PMami, przychodzi ich prawie tyle ile wychodzi warnów - z reguły na złość, żeby poinformować mnie/innego o mojej orientacji seksualnej czy gdzie ostatnio widziano moją matkę, więc większość post-warnowych się zwyczajowo ignoruje).

 

Myślę więc, że tutaj jedno naszło na drugie i mamy taką a nie inną sytuację.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Kajtek, ściemniasz! Przecież my to tylko kółko wzajemnej adoracji klepiące się po plecach. Ogólnie wiadomo, że mamy g... do roboty i tylko do wieczornego piwka walniemy ze dwa bany dla lepszego humoru. Słuchaj się naszego eksperta ideała. On wie najlepiej.

 

BTW pisanie "Witam" na początku wypowiedzi jest niepoprawne. Zgodnie z radą eksperta powinieneś zakopać klawiaturę i przegryźć kabel od internetu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda tak jak napisałem - po rozmowie z Jackiem szybko wyszło na to, że to zwyczajna pomyłka. Post o chińszczyźnie przywróciłem do tematu aby figurował jako ostrzeżenie dla innych czytelników.

 

Więc teraz trzy słowa ode mnie, bo czuję się zobligowany do komentarza po tych wszystkich wzmiankach o dymisjach, spisku adinistratora, skandalu, chirurgach i oszustwach.

 

Patrząc wstecz, na to jak wyglądało forum kiedy zaczęliśmy zajmować się problemami, a jak wygląda to teraz, to jestem cholernie dumny z ludzi którzy podjęli się tego trudnego zadania, bo niewątpliwie wyszło to bardzo dobrze. Tak dobrze, że część wprowadzanych na potrzebę porządku punktów regulaminu jest już nawet zbędna. Tak dobrze, że większość osób które dołączyły w przeciągu ubiegłego roku, lub zagląda na forum sporadycznie nawet nie będzie świadome ogromu pracy jaki został włożony w to aby to forum funkcjonowało dobrze. A jest to bardzo niewdzięczna robota, bo użerać trzeba się nie tylko z trolami (To co napisał Kajtek jest absolutną prawdą i wcale nie przesadził) i całym tym marginesem społecznym który pałęta się tu łamiąc wszelkie zasady netykiety i obcowania na bmk.pl, nie tylko z redakcją która częściej niż rzadziej popisuje się niekompetencją i podminowuje standardy jakości wyśrubowane na forum, ale też ze zwykłymi nieświadomymi użytkownikami którzy zamiast chwilę pomyśleć jak sprawę rozwiązać zamiast zakładać temat z szyldem "nie pozdrawiam" (nota bene jedno z ulubionych powiedzień pewnego członka redakcji, może to ta sama osoba...) i szukać sensacji.

 

Można było przecież napisać do mnie, do Nowaja który siedzi tu bez przerwy, do dowolnego moderatora, moda lokalnego, a nawet eksperta (być może nawet i zapytać na SB co z tym fantem uczynić, wierzę w Kubusia na tyle, że odesłałby Cie do jakiejś osoby zdolnej rozwikłać zagadkę). Samą sprawę "chińszczyzny" też można było zgłosić administracji (najlepiej osobom zajmującym się giełdą), a nie pisać post z emotką a potem mieć pretensje że zmienił się w warna, gdyż...

 

Dział Giełda jest ścisłą czołówką jeśli chodzi o ruch na forum, jest to też dział gdzie dokonuje się transakcji finansowych, a my jako administracja forum nie mamy nad tym żadnej zwierzchniej kontroli - pozostaje tylko kontrola na pułapie forum. Dlatego jest ona tak restrykcyjna. Dlatego został napisany cały osobny (i regularnie usprawniany) regulamin, dlatego jest tam kilka prostych choć skutecznych zasad mających na celu chronić kupujących przed oszustami, dlatego jeśli powyższe zawiodą albo sytuacja jest niejasna, to zostawiamy komentarze użytkowników aby każdy ocenił ryzyko na własną rękę. Powstały prawie dokładnie rok temu Log z działań giełdowych którego używamy, ma ponad 10k wyświetleń, a sam dział sprawdzany/przeczesywany jest średnio 5 razy dziennie. I jak ktoś mi jeszcze powie, że jeśli ekipa od giełdy nie ma prawa się pomylić, to polecam dołączyć do tej ekipy i pochwalić się lepszym rezultatem - bo ja pomijając ten temat, pamiętam może 2 (słownie: dwie) sytuacje gdzie coś gdzieś umknęło i zaraz zostało poprawione. A w ramach refleksji pomyślcie sobie, ile z tych dziennych działań podsumowane jest PMem zwrotnym vel "Ch*j mnie to obocohodzi ten twuj warn" (podp. dużo).

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites
Do zamknięcia tematu wystarczające byłyby trzy słowa "Pomyliłem się, przepraszam"

 

Oczywiście, że to by wystarczyło. Ale niestety byliśmy świadkami rozdmuchania całej sytuacji, czy to przez autora, czy też przez niektórych uczestników tego wątku (nie będę wytykał palcami). Żywię jedynie ogromną nadzieję, że jedna jak i druga strona nie będzie się zupełnie niepotrzebnie irytować, albowiem wszelkie niejasności zostały klarownie i rzetelnie wytłumaczone przez "sprawcę/sprawców" zamieszania. Powyższe posty administratorów oraz Kajtka mi absolutnie wystarczą aby uznać, iż cała ta farsa to wynik zwyczajnej, ale jakże fatalnej w skutkach pomyłki, lub też niedopatrzenia.

 

Życzę wszystkim miłego dnia.

Edytowane przez Fanbooj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Do zamknięcia tematu wystarczające byłyby trzy słowa "Pomyliłem się, przepraszam"

Historia lubi się powtarzać a ta nie wyjaśniona dodatkowo ze wzmożoną siłą więc może do zamknięcia tematu byłyby wystarczające, ale nie do jego ucięcia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Widocznie niektórzy nie potrafią przyznać się do błędu. Ot tyle...

 

Pijesz do mnie? Jeśli tak to pisz wprost! // jg

Po za tym, ten temat, to nie Twoja sprawa, więc po kiego spamisz?

Edytowane przez jacekgothic
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Myślałem, że wytłumaczyłem już dość jasno w tym fragmencie:

 

 

Można było przecież napisać do mnie, do Nowaja który siedzi tu bez przerwy, do dowolnego moderatora, moda lokalnego, a nawet eksperta (być może nawet i zapytać na SB co z tym fantem uczynić, wierzę w Kubusia na tyle, że odesłałby Cie do jakiejś osoby zdolnej rozwikłać zagadkę). Samą sprawę "chińszczyzny" też można było zgłosić administracji (najlepiej osobom zajmującym się giełdą), a nie pisać post z emotką
 

 

Bardzo nie lubię roszczeniowych ludzi. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...