Skocz do zawartości

Czy wiedziałeś? - program animowany


Recommended Posts

Hej! Cześć! Dzień dobry!

 

Pracuję właśnie nad pozytywnie zakręconym projektem - serią filmików animowanych, prezentujących ciekawostki ze świata w oryginalny sposób.

Jego kampania crowdfundingowa wkrótce się tutaj rozpocznie: 

https://polakpotrafi.pl/projekt/czy-wiedziales-program-edukacyjno-rozrywkowy

 

Obecnie poszukuję zarówno tych, którzy chcieliby wpłynąć na sukces projektu, jak i tych zwyczajnie zainteresowanych. Każda pomoc jest dla mnie na wagę złota. 

 

Oto w skrócie czym jest sam projekt:

 

Program „Czy wiedziałeś?“ będzie serią krótkich filmów animowanych, które pomogą odkryć niesamowitość, w pozornie tak dobrze znanym nam świecie. Opracowując takie dziedziny jak astronomia, historia, biologia, fizyka, czy technologia, pokażę ciekawszą stronę naszej planety. A wykorzystując animację komputerową zajrzę do ludzkiego ciała, tropikalnej dżungli, a nawet kosmosu, nie ruszając się sprzed ekranu komputera. Program ten będzie się wyróżniał przede wszystkim użyciem "Flat Image Design" - charakterystycznej, miłej dla oka, grafiki. Przy niej nawet nudne statystki, stają się czymś ciekawym. Można odnieść wrażenie że serial skierowany będzie do dzieci i rzeczywiście, tu chodzi głównie o radość dla dzieciaków. O dobrą zabawę, połączoną z walorami edukacyjnymi. Widząc w jakim kierunku idą współczesne kanały internetowe, postanowiłem wykorzystać swój zapał i umiejętności, by zwyczajnie zrobić coś pozytywnego. Tak jak za młodu robił to dla mnie Disney (i w sumie nadal nieźle mu idzie!). Ale serial nie będzie skierowany jedynie do dzieciaków. Poruszane tematy będą dotyczyły również problemów dzisiejszego świata, czy tego jak działają rozmaite technologie codziennego użytku, przez co odbiorcą będzie również starsza młodzież oraz dorośli z pozytywnym podejściem do życia.

 

Jestem też na Facebooku: 

https://web.facebook.com/czywiedziales0/?fref=ts

Do usłyszenia!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...