Skocz do zawartości

[recenzja] Nakładanie pasty termoprzewodzącej na CPU - inne spojrzenie ;)


Recommended Posts

Arcydokładne nakładanie pasty. wielogodzinne polerowanie ihs'a a pod spodem glut  :rotfl:

Etam, wielogodzinne. 60 sekund papieru 400 bodajże a później 600 i 800. Do lustra daleko ;)

 

Akurat mój glut G3258 jest dobry i nie zamierzam go ruszać nawet :P

Koło na nowo odkryte :)

 

Obecnie pod IHSem coraz częściej też jest glut, więc producenci chyba chcą odizolować IHS od rdzeni i od chłodzenia, to Ci psikus...

 

@MiK86 - Pierwszy! :D

Chyba chodzi o koszt produkcji bo poprzednie intele były lutowane!!!! :P
Link to post
Share on other sites

1. Tytuł - "recenzja..." 

 

Ja tu żadnej recenzji nie widzę.

 

2. Treść.

 

Jak widzę, w dowolnym kontekście, zwroty w rodzaju "jedyny słuszny" to mam przed oczami pewnego smutnego pana z Żoliborza. Dziwnym trafem osoby posługujące się podobnymi określeniami mają zazwyczaj zbliżoną mentalność.

 

Przy braku jakichkolwiek porównań poszczególnych metod w warunkach laboratoryjnych, lub do nich możliwie najbardziej zbliżonych, oraz bez kilkukrotnych powtórzeń testu, aby ustalić granice błędów pomiarowych, taka radosna twórczość nie jest warta przepustowości łącza potrzebnej do wrzucenia tego filmu na YT.

 

3. Sensowność.

 

Zabieranie się do testowania temperatur przy zastosowaniu chłodzenia za 40 zł i biurowego cepa to IMHO sztuka dla sztuki. 

 

4. Nałożenie pasty->przymocowanie radiatora->majtanie radiatorem->zdjęcie radiatora->nałożenie radiatora z powrotem, bez ponownego nałożenia pasty. Lofciam tak bardzo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

taka radosna twórczość nie jest warta przepustowości łącza potrzebnej do wrzucenia tego filmu na YT.

 

Każdy jakoś zaczyna. Lepsze to, niż granie w LoL'a czy innego CS'a. Zabrał się kolega i coś tam nakręcił. Może nie krytykujmy chęci do działania a sam efekt. 

Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że właśnie to Nowaj miał na myśli, patrząc na argumentacje poprzedzającą powyższy cytat.

 

Jak chcemy coś publikować, to róbmy to dobrze. Nie bezbłędnie, nie profesjonalnie, ale dobrze i rzetelnie. Te 17 minut opowiadania o niczym, z kilkoma ciekawymi/istotnymi dla tematu wstawkami jest zupełnie niepotrzebne. Słaby kontent jest po prostu słaby, im wcześniej autor się o tym dowie tym lepiej dla niego - jeśli faktycznie ma ambicje do tworzenia czegoś fajnego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Film nagrałem bo przez przypadek zobaczyłem inny o tym i przeraziłem się co tam pokazują.

 

To że dla Was jest wszystko co w filmie oczywiste to nie znaczy że dla wszystkich będzie. Tak różnica. Nie jesteście targetem co zakładałem już przed zrobieniem materiału. Może faktycznie źle zrobiłem....... że go tu wkleiłem.

 

Niektórzy robią lans swojego pro ego. Ja wiem że sie naoglądaliście filmów najlepszych youtuberów na sprzecie za naście tysi ale to moj drugi film dopiero. Powiedzcie mi jedno zdanie które jest nieprawdziwe lub mylne? Nie obrażam się, takie rzeczy na forum to już nie od dziś :)

Edytowane przez mdablju
Link to post
Share on other sites

 

 

Głupie ataki i uszczypliwe komentarze to jest właśnie to.

 

Przeświadczenie o własnej nieomylności, większe niż moje, a jestem w tej kwestii ekspertem i odstawianie Rejtana w obronie materiału, którego obronić się nie da - to jest właśnie to.

 

 

 

Powiedzcie mi jedno zdanie które jest nieprawdziwe lub mylne?

 

Powtarzalność. Słowo klucz.

 

Jeśli typ wychodzi do miasta średnio dwa razy w tygodniu, a raz na pół roku uda mu się nakłonić jakąś sfatygowaną białogłowę, aby obejrzała jego kolekcję znaczków to nakręcenie filmu, przedstawiającego akurat ten konkretny wieczór i opisanie gościa jako super-hiper-turbo podrywacza nie będzie miało zbyt dużego związku z rzeczywistością.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja wiem że sie naoglądaliście filmów najlepszych youtuberów

 

Słowo "youtuber" przyprawia mnie o mdłości, podobnie jak 99% recenzji sprzętu w polskim Internecie. Jedyna rzecz tego typu, jaką czasami oglądam, to Linus Tech Tips.

 

Nie mam nic przeciwko BDSM, ale katowanie się chałupniczą amatorszczyzną jest powyżej mojego progu bólu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słowo "youtuber" przyprawia mnie o mdłości, podobnie jak 99% recenzji sprzętu w polskim Internecie. Jedyna rzecz tego typu, jaką czasami oglądam, to Linus Tech Tips.

 

Nie mam nic przeciwko BDSM, ale katowanie się chałupniczą amatorszczyzną jest powyżej mojego progu bólu.

To ja nie wiem po co tu wchodzisz w ogóle. Tu czyli w ogóle na forum i sie brudzisz tymi rozmowami z amatorami?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...