Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Podpięcie regulatora wentylatorów do molexa- 2 na raz czy każdy pojedynczo.

regulator molex

Najlepsza odpowiedź mr-auto, 01 wrzesień 2016 - 20:11

Możesz połączyć wszystko razem do jednej, wentylatory nie potrzebują aż tak dużej mocy by trzeba je osobno podłączać, do tego często wszystkie kable molex są łączone po prostu w jedno w zasilaczu

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 katalizatorodpadów

katalizatorodpadów
  • Amator

• 51 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:01

Obudowę dostałem z tymi wtyczkami FAN1 oraz FAN2 złączonymi w sobie.
Pytanie czy jeżeli podpinam molexa to jeden pod te 2 na raz jak jest załączone na obrazku czy odpiąć FAN1 i FAN2 od siebie i przypiąć do dwóch molexów osobno? Bo nie wiem czy to rozłączać te fan1 od fan2(próbowałem mocno i nie mogę, nie wiem czy to w ogóle jest rozłączalne)
df8e3c1e6f9f4.jpg
Pomoże ktoś?
btw prawie godzine męczyłem się z wtyczką 24 pin, po chyba milionowej próbie i dociskaniu tak, że płyta wyginała się mocno, w końcu zaskoczyła... już chciałem na gwarancję odesłać.
  • 0

#2 mr-auto

mr-auto
  • Pasjonat

• 961 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:11   Najlepsza odpowiedź

Możesz połączyć wszystko razem do jednej, wentylatory nie potrzebują aż tak dużej mocy by trzeba je osobno podłączać, do tego często wszystkie kable molex są łączone po prostu w jedno w zasilaczu

• 1

CPU: i5-4690K #4,7GHz 1,4V Chłodzenie: HR-02 Macho 120 Rev. A #NF-P12 MOBO: GA-Z87X-OC GPU: Gigabyte GeForce GTX 970 OC #1500/2000MHz PSU: XFX Black Edition XTR 550W Modular RAM: DDR3  24GB (2x4 + 2x8GB) 2400MHz CL11 Kingston Savage #2200CL10 Buda: Zalman Z9 U3 SSD: Crucial MX100 128GB HDD1: WD Green 500GB HDD2: Toshiba P300 3TB Monitor: BenQ BL2410PT #70Hz Mysz: A4 Tech Bloody Blazing A9

#3 katalizatorodpadów

katalizatorodpadów
  • Autor tematu
  • Amator

• 51 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:21

Dziękuję! :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: regulator, molex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych