Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
poszukuję smartfona do 1500zł, cena może nieco wykraczać poza cenę umowną. Dobrze by było jakby miał 3/4GB Ram'u, 5,5 cala, całkiem dobry aparat (wiadomo, że za taką cenę nie będzie on super ekstra), czytnik linii papilarnych, androida od 5 w górę no i bateria w okolicach 3000mah, nie mniej i dobrze jakby miał opcję szybkiego ładowania. Smartfon będzie praktycznie do wszystkiego, trochę gier i latania po necie. Na oku mam huawei gx8, oneplus 2, ZTE Axon. Czekam na opinię o nich oraz na inne propozycję. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Na Olx jest sporo nówek z przedłużeń umowy w cenach >1600zł więc da rade spokojnie znaleźć. 

 

w tej samej cenie możesz szukać s6.

 

a jeśli chodzi o 5.5 cala to hmmm nie ma tego wiele w tych pieniądzach, chyba że kosztem gorszych podzespołów, ale za to za niższe pieniądze.

 

Lg g flex, lg v10, huawei nexus 6p, s6 edge +, note 4, note 5, huawei mate S, ale z tych nówki nie dostaniesz w tych pieniądzach lub tak jak flex czy note 4 wogóle nie dostaniesz już nowego.

Link to post
Share on other sites

Ja bym postawił na Huawei P9. Bardzo dobre parametry, porządne wykonanie i jeszcze teraz można kupić w korzystniejszej cenie niż wcześniej bo telefon jest w takim rtv Euro agd dostępny w cenie 1279 zł ( z tego co również widzę to można go tam kupić na raty 0%, nie wymagają dostarczenia informacji o dochodach. Wystarczy tam jedynie dowód osobisty. Wiem bo ostatnio brałem tam telefon, z tym,ze tańszy Huawei P8. 

Link to post
Share on other sites
pls tylko nie G4, p9 jak sie nagrzeje to gorsze lagi niz w g4 XD

Masz P9 że to piszesz?

Ja mam 3 miesiące, nigdy nie był gorący, co najwyżej ciepły ale nawet nie za bardzo, żadnych lagów przy tym nie było.

Zrobił się ciepły przy włączonym lte i nawigacji ale to chyba każdy smartfon się nagrzeje do przykładu mój poprzedni G3 był wtedy gorący, jeszcze czasem podczas ładowania zrobi się delikatnie ciepły i to tyle.

Link to post
Share on other sites

Masz P9 że to piszesz? Ja mam 3 miesiące, nigdy nie był gorący, co najwyżej ciepły ale nawet nie za bardzo, żadnych lagów przy tym nie było. Zrobił się ciepły przy włączonym lte i nawigacji ale to chyba każdy smartfon się nagrzeje do przykładu mój poprzedni G3 był wtedy gorący, jeszcze czasem podczas ładowania zrobi się delikatnie ciepły i to tyle.

nie mam p9 ale widzialem w sklepiej i moj kolega ma xD wiec mowie ci ze jesli sie nagrzeje to ma straszne lagi a ze ty uzywasz p9 jak janusz fejsbuk forum i jutub i nawigacja w codzinnej pracy nie bedzie zle nie bedzie sie grzal... ja mowie o nagrzewaiu sie telefonu ze jak juz sie nagrzej to ma straszne lagi :P

Link to post
Share on other sites
nie mam p9 ale widzialem w sklepiej i moj kolega ma xD wiec mowie ci ze jesli sie nagrzeje to ma straszne lagi a ze ty uzywasz p9 jak janusz fejsbuk forum i jutub i nawigacja w codzinnej pracy nie bedzie zle nie bedzie sie grzal... ja mowie o nagrzewaiu sie telefonu ze jak juz sie nagrzej to ma straszne lagi :P

Sam jesteś Janusz. Nie znasz mnie więc nie obrażaj.

Czyli nie masz tak jak myślałem.

Na podstawie sklepowych które cały czas są w prądzie i mają czasem okrojone oprogramowanie wyrabiasz sobie opinię i jednym egzemplarzu kolegi który może być wadliwy i przez to się grzeje. Gratuluję.

I do Twojej wiadomości, to właśnie przy nawigacji większość smartfonów się najbardziej nagrzewa, dodatkowo jeszcze przy graniu i nagrywaniu. Przy żadnej z tych czynności mie nagrzał się do tego stopnia żeby zwolnić albo żeby korzystanie było niekomfortowe. Kilku znajomych ma już też P9 i opinia jest taka sama.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...