Skocz do zawartości

Edycja sterownika karty graficznej.


Recommended Posts

Witam. Mam problem z nowym BF1. Moja karta graficzna to leciwy GTX260, w BF4 osiągam 60-70fps na średnio/niskich w 1280x1024.

BF1 nie mogę odpalić, gdyż wyskakuje błąd, że mam sterownik 341.95 a potrzebuje bodajże 368.39.

Sądzę, że skoro w BF4 mogę grać to raczej w BF1 bym chociaż spróbował, dla potomności czy coś :P

Sterowniki nowsze nie chcą się zainstalować, gdyż nie są do mojej karty. I tutaj nasuwa się moje pytanie:

 

Czy da radę edytować sterownik 341.95 w taki sposób, żeby był wykrywany jako 368.39 ?

Chodzi mi o to, żeby odpalić grę na starszym celowniku podpisanym jako nowy, w pewien sposób oszukać grę. 

 

Czy ewentualnie nie będzie działać ze względu na to, że gra potrzebuje innego kodu/czegokolwiek w sterowniku ?

 

Dzięki za pomoc :)

 

 

P.S: Odpuście sobie SPAM o kupnie nowej karty, nową kupie dopiero za 2 miechy a póki co ta mi wystarcza, żeby pograć w arme/bf4/gtav. Peace !

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien ale myślę że problemem może być to że GTX 260 owszem odpala gry DX11 ale nie obsługuje funkcji DX11.
Za to pewnie masz DX 10.1 i gry zrobione w większości na DX11 mają jakąś tam kompatybilność wsteczną z DX10 lub DX10.1 dzięki czemu działały i u ciebie.
BF1 natomiast jest już grą DX12 i kompatybilną wstecz z DX11 i może tu o to chodzić, więc przeróbka sterownika może nie wiele pomóc.

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie i kup nową kartę, to że zedytujesz sterownik by był widzialny jako ten nowy nie załatwi sprawy w żaden sposób.
W tym 368.39 na pewno oprócz nazwy musi być coś bez czego nie odpalisz BF1 i musiałbyś to coś dodać do zedytowanego sterownika oprócz tego podpisania cyfrowego by stary sterownik był widziany jak nowy.

Podpowiedź: Twój sterownik 341.95 to maksymalny sterownik dla kart które mają DX10 i 10.1.

Jak już ci wyżej tłumaczyłem, sterownik 368.39 jest dostępny dla byle jakiej karty która ma DX 11.

Znaczy to tyle że możesz zapomnieć że ci się to uda nawet przerabiając sterownik bo nie masz DX 11 w swojej karcie który jest minimalnymi wymaganiami do BF1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...